Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Speciál časopisu Apetit Jedlé dárky

Venku se ochlazuje a nás láká důvěrně známé teplo kuchyně. Je zapotřebí zpracovat úrodu a také pomalu začít přemýšlet o vánočních dárcích. Právě proto přicházíme s novou lahůdkou z redakční kuchyně Apetitu – speciálem Jedlé dárky, který vychází 27. 9.
24. 9. 2018 | Autor: redakce Apetitu

Těšte se na tipy na zpracování bylinek, výrobu originálních sypkých směsí nebo na vychytané recepty Daniely Turecké, odbornice na nakládání čehokoli.

Nezapomněli jsme ani na děti: Už jste s nimi zkusili slavit Halloween? Tento americký svátek u nás není příliš zavedený, ale dlouhý podzimní večer přímo vybízí k troše zábavného strašení. Recepty na mumie k nakousnutí, krvavý drink pro malé upíry nebo chlebový hřbitůvek rozzáří dětské oči na každé duchařské party!

Podíváme se také ke kreativním lidem, třeba k manželům Monice a Lubošovi Záluským, kteří obohatili český trh o originální cukrová lízátka. A do tajemství půvabných dekorací tvoření jedlých dárků vás zasvětí i na slovo vzaté expertky, dekor stylistky Markéta Zindulková a Denisa Bartošová.

Začít můžete i s přípravou na Vánoce. Díky našim receptům zjistíte, že vyrobit lahodné likéry, čokoládové lanýže a bonbony jako z francouzské cukrárny není vůbec složité.

Nový speciál můžete právě teď zakoupit na stáncích nebo objednávat ZDE.

Fotogalerie: Speciál časopisu Apetit Jedlé dárky

Přidat komentář