Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Znáte už krásné nové kuchyně HANÁK? A další novinky 2018.

Láska prochází žaludkem, to víme všichni. A kde vykouzlit lepší jídlo, než ve skvěle zařízené a krásné kuchyni? Značku HANÁK není nutno představovat. Její kuchyně jsou ikonické a touží po nich snad úplně každý. I letos představila nové modely a to nejen v kuchyních.
13. 5. 2018 | Autor: Komerční prezentace

Než vám ve fotogalerii odhalíme úžasné nové kuchyňské sestavy od této prestižní značky, začneme otázkou. Už jste někdy slyšeli o INTERIOR CONCEPTU HANÁK? Ve zkratce řečeno znamená, že si můžete k vybrané kuchyni HANÁK objednat jakýkoliv další nábytek na míru pro celý váš domov, který bude perfektně sladěný. Tento benefit využívá čím dál více zákazníků. K HANÁKOVI se totiž už dávno nechodí pouze pro kuchyně.

Pomyslnou třešinkou na dortu jsou interiérové dveře od tohoto výrobce. Neumíme si představit lépe sladěný interiér než ten, kde jsou nábytek a dveře v jednom dekoru a kvalitě od jednoho výrobce. To u nás umí pouze HANÁK. Ukazuje to ostatně ve svých referencích na webu a sociálních sítích.

Když se ale vrátíme ke kuchyním, v letošních modelech značky HANÁK najdete hned několik trendů. Ať už ty, které jdou ruku v ruce s novinkami z letošního milánského veletrhu Salone del Mobile, tedy kuchyně, kde převažují tmavé dekory dřeva a tmavé materiály s čistými, technicistními prvky. Nebo kuchyně, kde dominují světlé strukturované dýhy v zajímavých sestavách. Populární na českém trhu zůstávají i sestavy s dominantním bílým či světlým tónem lesklého laku, který doplňuje akcent dřeva.

HANÁK nově nabízí i podrobné virtuální prohlídky svých ukázkových bytů z největšího showroomu HANÁK FORUM. Tolik reálné inspirace jen tak neuvidíte. V novinkách roku 2018 neušly naší pozornosti ani nové typy šatních skříní, nový ložnicový a koupelnový nábytek anebo exkluzivní kolekce sedacích souprav a židlí HANÁK.

A co nového v rámci kuchyní HANÁK, respektive spotřebičů? Oblíbená značka Siemens představuje nové trouby Siemens iQ500 a iQ300, které se svým nadčasovým designem stanou nepřehlédnutelnou ozdobou kuchyně. Jsou efektivní, rychlé, výkonné s mnoha novými funkcemi. Například program coolStart připraví zmrazené pokrmy bez předehřívání.

Automatické programy cookControl vám pomůžou jediným stisknutím tlačítka spotřebič nastavit, nabídnout inspiraci a převzít kontrolu nad celým procesem vaření. Stačí zvolit požadovaný pokrm, zadat jeho hmotnost a trouba sama nastaví správný druh ohřevu, teplotu i čas vaření.

Sonda roastingSensor vám přesně a spolehlivě naměří vnitřní teplotu pokrmu, ať už připravujete steaky nebo ryby. Budete vždy přesně vědět, kdy je večeře hotová.

A když už jste z kuchyně pryč, pracuje trouba dál. Sama se vyčistí pomocí funkce activeClean®. Stačí stisknout tlačítko a připálené zbytky z pečení a grilování se rozpadnou díky velmi vysoké teplotě na prach, který velmi snadno setřete hadříkem.

Více o nové řadě trub a funkcích čtěte na www.siemens-home.bsh-group.com/cz.

Fotogalerie: Kuchyně a interiéry Hanák - novinky 2018

Přidat komentář