0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Znáte už krásné nové kuchyně HANÁK?

AD
kuchyň
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Láska prochází žaludkem, to víme všichni. A kde vykouzlit lepší jídlo, než ve skvěle zařízené a krásné kuchyni? Značku HANÁK není nutno představovat. Její kuchyně jsou ikonické a touží po nich snad úplně každý. I letos představila nové modely a to nejen v kuchyních.

Než vám ve fotogalerii odhalíme úžasné nové kuchyňské sestavy od této prestižní značky, začneme otázkou. Už jste někdy slyšeli o INTERIOR CONCEPTU HANÁK? Ve zkratce řečeno znamená, že si můžete k vybrané kuchyni HANÁK objednat jakýkoliv další nábytek na míru pro celý váš domov, který bude perfektně sladěný. Tento benefit využívá čím dál více zákazníků. K HANÁKOVI se totiž už dávno nechodí pouze pro kuchyně.

moderní kuchyň v tmavých tónech

Pomyslnou třešinkou na dortu jsou interiérové dveře od tohoto výrobce. Neumíme si představit lépe sladěný interiér než ten, kde jsou nábytek a dveře v jednom dekoru a kvalitě od jednoho výrobce. To u nás umí pouze HANÁK. Ukazuje to ostatně ve svých referencích na webu a sociálních sítích.

Když se ale vrátíme ke kuchyním, v letošních modelech značky HANÁK najdete hned několik trendů. Ať už ty, které jdou ruku v ruce s novinkami z letošního milánského veletrhu Salone del Mobile, tedy kuchyně, kde převažují tmavé dekory dřeva a tmavé materiály s čistými, technicistními prvky. Nebo kuchyně, kde dominují světlé strukturované dýhy v zajímavých sestavách. Populární na českém trhu zůstávají i sestavy s dominantním bílým či světlým tónem lesklého laku, který doplňuje akcent dřeva.

minimalistická bílá kuchyň

HANÁK nově nabízí i podrobné virtuální prohlídky svých ukázkových bytů z největšího showroomu HANÁK FORUM. Tolik reálné inspirace jen tak neuvidíte. V novinkách roku 2018 neušly naší pozornosti ani nové typy šatních skříní, nový ložnicový a koupelnový nábytek anebo exkluzivní kolekce sedacích souprav a židlí HANÁK.

tmavá kuchyň

A co nového v rámci kuchyní HANÁK, respektive spotřebičů? Oblíbená značka Siemens představuje nové trouby Siemens iQ500 a iQ300, které se svým nadčasovým designem stanou nepřehlédnutelnou ozdobou kuchyně. Jsou efektivní, rychlé, výkonné s mnoha novými funkcemi. Například program coolStart připraví zmrazené pokrmy bez předehřívání.

Automatické programy cookControl vám pomůžou jediným stisknutím tlačítka spotřebič nastavit, nabídnout inspiraci a převzít kontrolu nad celým procesem vaření. Stačí zvolit požadovaný pokrm, zadat jeho hmotnost a trouba sama nastaví správný druh ohřevu, teplotu i čas vaření.

vestavěné spotřebiče

Sonda roastingSensor vám přesně a spolehlivě naměří vnitřní teplotu pokrmu, ať už připravujete steaky nebo ryby. Budete vždy přesně vědět, kdy je večeře hotová.

A když už jste z kuchyně pryč, pracuje trouba dál. Sama se vyčistí pomocí funkce activeClean®. Stačí stisknout tlačítko a připálené zbytky z pečení a grilování se rozpadnou díky velmi vysoké teplotě na prach, který velmi snadno setřete hadříkem.

Více o nové řadě trub a funkcích čtěte na www.siemens-home.bsh-group.com/cz.

Apetit magazín

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...
Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!
  • Lidé a jídlo

Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!

Slavná kuchyně lousianského města New Orleans je výsledkem bohaté směsice kultur, které našly svůj domov podél řeky Mississippi. Projevuje se specifickými jídly, plnými vůní a barev. Připravit si je doma v českých podmínkách je překvapivě...
Jak na dokonalý vývar
  • Tipy a triky

Jak na dokonalý vývar

Vývar je dokonalou surovinou pro každou omáčku, polévku a velkou část dalších pokrmů. Je základem profesionálního i amatérského vaření. Jeho příprava zabere nějaký ten čas, ale můžete připravit velké množství a po dávkách ho zamrazit....

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč