0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

PODZIMNÍ NOVINKY: DOMÁCÍ POMOCNÍCI OD LG

PODZIMNÍ NOVINKY: DOMÁCÍ POMOCNÍCI OD LG
sdílet:
„Letos na podzim chceme našim zákazníkům představit několik praktických novinek, které mají za úkol usnadnit domácí práce a zpříjemnit život,“ říká Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG.
Revoluční způsob péče o prádlo

Jedinečné zařízení LG Styler dokáže pomocí páry osvěžit již nošené prádlo a narovnat i takové oděvy, které se v domácích podmínkách špatně udržují. Obleky, saka či klobouky tak stačí svěřit do péče technologii TrueSteam™. Samozřejmostí je i šetrné napařování pro jemné materiály.

Horká pára vypouštěná přímo na oblečení zničí až 99 procent bakterií i velké části prostředků používaných při chemickém čištění. „Testy ukázaly, že během 83minutového cyklu je Styler schopen zbavit prádlo až 93 procent karcinogenní látky perchlorethylen,“ vysvětluje Andrea De Sousa. Velkým benefitem je pak funkce Pants Press pro narovnání kalhot bez žehlení. Nechybí ani oblíbené funkce Smart Diagnosis™ pro rychlou diagnostiku pomocí chytrého telefonu či NFC Tag-On, díky kterému si mohou majitelé LG Styler stáhnout a nainstalovat další programy pro údržbu prádla. LG Styler má kapacitu tří kusů prádla a jednoho páru kalhot.

Pračka a sušička nejen pro malý byt

Praktická kombinovaná pračka se sušičkou v provedení slim od LG je skvělým pomocníkem nejen do malých bytových prostor. Kombinovaný spotřebič pro menší domácnosti s objemem pračky 7 kg, sušičky 4 kg a hloubkou pouze 45 cm vám ušetří místo, ale odvede spoustu práce. Jakmile máte prádlo perfektně čisté a vonící svěžestí, nemusíte se trápit zdlouhavým věšením, svěšováním a žehlením. S integrovanou sušičkou šetříte kromě vašeho času především samotné prádlo.

Vysávání bez obtěžujících kabelů

2Nová řada vysavačů CordZero™ se vyznačuje absencí kabelu, což výrazně usnadňuje jejich používání a krátí čas strávený úklidem. „Během desíti let inovací jsme vytvořili tuto unikátní technologii, kterou chceme lidem zjednodušit péči o domácnost,“ komentuje Andrea De Sousa. „Věříme, že si vysavače bez kabelů oblíbí například starší lidé, ti, koho trápí bolavá záda nebo jednoduše všichni, kdo nechtějí ztrácet čas vypojováním a zapojováním přístroje,“ dodává.


Díky zabudované 80V Lithium-ion baterii je výdrž při běžném módu 40 a při plném výkonu 17 minut vysávání. Vysavač CordZero má v průměru o 28 % menší, 22 % lehčí a 13 % efektivnější motor oproti běžným vysavačům. Výjimečná technologie RoboSense™ z něj navíc dělá první vysavač, který uživatele automaticky následuje. Technologie prachového kompresoru, LG KOMPRESSOR™ poskytuje až třikrát větší kapacitu nádobky s prachem. Nečistoty jsou komprimovány do špalíčků a jejich likvidace je tak nejen snadná a hygienická, ale také méně častá.

3Dalším akumulátorovým vysavačem z řady CordZero™ je model Handstick. Tento ruční vysavač je vybaven i menším odnímatelným vysavačem pro úklid špatně dostupných prostor. Jeho dvě baterie zajišťují provozní dobu až 60 minut při běžném módu a 30 minut při plném výkonu. Štíhlé tělo je zakončeno hlavicí s otáčením až o 180 stupňů a vestavěným kartáčem Anti-Tangle Brush™ - díky této technologii se vlasy ani chlupy domácích mazlíčků na kartáč nenamotají.

 

Servisní centrum na nové adrese

Od 1. října najdou zákazníci pražské servisní centrum LG na nové adrese - na rohu ulic Drahobejlova a U svobodárny (U Svobodárny 2460/3a), na Praze 9. Nová poloha nedaleko nákupního centra Galerie Harfa v Praze Libni je lépe dostupná oproti minulé lokalitě jak prostředky hromadné dopravy, tak autem. Proměnou prošel i interiér. Otvírací doba centra, které pro společnost LG provozuje AE Service, je:

4Pondělí 9 – 18 hodin

Úterý 9 – 17 hodin

Středa 9 – 18 hodin

Čtvrtek 9 – 17 hodin

Pátek   9 – 15 hodin

 

Autor: rHorak

Apetit magazín

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...
Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!
  • Lidé a jídlo

Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!

Slavná kuchyně lousianského města New Orleans je výsledkem bohaté směsice kultur, které našly svůj domov podél řeky Mississippi. Projevuje se specifickými jídly, plnými vůní a barev. Připravit si je doma v českých podmínkách je překvapivě...
Jak na dokonalý vývar
  • Tipy a triky

Jak na dokonalý vývar

Vývar je dokonalou surovinou pro každou omáčku, polévku a velkou část dalších pokrmů. Je základem profesionálního i amatérského vaření. Jeho příprava zabere nějaký ten čas, ale můžete připravit velké množství a po dávkách ho zamrazit....

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč