Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Přivítejte grilovací sezonu ve velkém stylu

Komerční článek - Chcete se naučit grilovat jako skuteční machři, vyzkoušet si při tom mistrovský gril Campingaz, a ještě se pobavit s přáteli? Zkuste originální Campingaz degustační grilovací šampionát, kterým můžete přivítat grilovací sezonu přímo u vás na zahradě.
25. 2. 2011 | Autor: redakce Apetitu

Propagace značky Campingaz.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

CampingazPříznivců grilování v Čechách každým rokem přibývá. Skutečné majstrštyky však nedokáže připravit každý. Chtěli byste vyzkoušet, jestli se právě ve vás neskrývá grilovací umělec? Přihlaste se na http://campingaz.paartyy.cz jako zájemce o pořádání Campingaz degustačního grilovacího šampionátu u vás doma. Campingaz, přední výrobce značkových grilů, připravil pro své současné, ale i budoucí zákazníky celostátní degustační grilovací šampionát. Poté, co zájemci vyplní vstupní dotazník, dostanou vybraní hostitelé možnost uspořádat jeden ze šampionátů přímo u sebe doma. Stačí pozvat 5 hostů, získat potvrzení jejich účasti a těšit se na skvělé víkendové odpoledne či večer.

CampingazCampingaz totiž na každý z šampionátů doručí hostitelům jedinečný party balík v hodnotě 900 Kč zdarma. Uvnitř najdete například kuchařské čepice, kuchařskou zástěru, stojánek na degustační menu, ubrousky a jmenovky či skvělý grilovací receptář, který z vás udělá krále grilu. Zapomeňte na stále stejně naložená masa, grilovanou zeleninu a nějaký ten sýr a nechte se vést cestou opravdových delikates připravovaných na grilu. Ale to není všechno. Někteří hostitelé budou mít skvělou možnost vyzkoušet si letošní novinku – dokonalý gril Campingaz El Prado 1800 Woody. Kurýr gril doveze až k vašim dveřím a po šampionátu gril zase odveze.

Campingaz grilovací degustační šampionát, to jsou skvělé recepty od zeleniny přes maso až po dezerty, výborné jídlo a zábavné chvíle ve společnosti vašich přátel. Ideální příležitost, jak přivítat první teplejší počasí.

CampingazCo vy na to? Chcete si doma uspořádat originální degustační šampionát pod hlavičkou značky Campingaz, jednoho z předních světových výrobců špičkových grilů? Chcete dostat skvělý party balík v hodnotě 900 Kč? Chcete si na vlastních ingrediencích vyzkoušet gril Campingaz? Tak neváhejte ani minutu. Přihlaste se na stránkách http://campingaz.paartyy.cz a přivítejte grilovací sezonu ve velkém stylu.
 

Speciálně pro server Apetitonline.cz přinášíme bonusovou soutěž o 2 chladicí tašky Minimax 19 l v hodnotě 399 Kč.

Soutěž ukončená

Vyhrávají
Julia Franclová
Jaroslava Danešová stCampingaz

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

 

 

 

Přidat komentář