Sháníte spolehlivý mixér do kuchyně?

sdílet:
Komerční článek - A chtěla byste ho mít neustále při ruce? Vyzkoušejte MixSy! Na trhu je k dispozici výběr z široké nabídky, ale jak vybrat ten správný mixér? Spousta hospodyněk už mixér MixSy v kuchyni má a nedá na něj dopustit. Chcete vědět, co všechno tento mixér umí? MixSy je multifunkční kuchyňský mixér, který seká, hněte, šlehá, mixuje, mele, strouhá, míchá, rozmělňuje, drtí, a maximálně tak šetří váš čas strávený v kuchyni.

Propagace značky Zepter.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

ZepterMixSy se dodává se čtyřmi vyměnitelnými nástavci, procesorem (mlýnkem) na mletí a drcení a speciální nádobkou o objemu 800 ml, která vám poslouží zároveň jako odměrka. Vše je uloženo ve velmi praktickém pouzdře, které můžete upevnit na zeď, nezabírá žádnou pracovní plochu a mixér máte vždy po ruce! Stačí jen vybrat nástavec, a jde se na věc – MixSy udělá práci za vás během pouhých několika vteřin. Uvidíte, že příprava jídel bude rychlejší a jednodušší než kdy předtím.


Vyhrajte mixér MixSy od společnosti Zepter! Stačí odpovědět na soutěžní otázku, a tenhle skvělý kuchyňský pomocník může být váš.

Soutěž ukončená


Vyhrává Jana PotůčkováZepterZepter dodává kompletní systém pro zdravou přípravu, vaření a uchovávání potravin!
Připravujte jídlo pomocí MixSy.
Vařte jídlo v revolučním nádobí Zepter Masterpiece – v systému pro vaření s minimem tuku a oleje.
A nakonec jídlo uchovávejte pomocí VacSy – systému vakuového uchovávání potravin.

        

 

 

ZEPTER – delší, zdravější a spokojenější život!

Zepter


Více informací o MixSy najdete na www.zepterclub.cz nebo na tel. 311 331 888.
Reprezentační prodejna Zepter: Spálená 55, Praha 1

Rádi soutěžíte? Pak neváhejte a hrajte o nádobí Zepter, vakuový systém VacSy a další Zepter ceny za 1 milion Kč! Hlavní cena je automobil SEAT Altea XL. Více na
www.zepterhra.cz

Zepter hra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit