Soutěžte s Beefeater MIXLDN

sdílet:
Těšte se na barmanskou soutěž s duší Londýna

Ve čtvrtek 29. října se můžete ocitnout zároveň v Praze a v Londýně. Ve Štencově domě v Praze budou soupeřit ti nejlepší barmani z Čech a ze Slovenska. Zadání mají jasné – namíchat drink na bázi ginu, v němž se spojí viktoriánská éra a současnost. Právě Londýn je totiž hlavním městem koktejlové kultury od jejích počátků až dodnes a Beefeater byl celou dobu při tom. 

„Na Beefeater MIXLDN si soutěžící barmani vyberou některý z klasických koktejlů s ginem, ne starší než z roku 1950, a vytvoří na něj twist inspirovaný současným Londýnem. To město nabízí tolik možností a na podobná klání přichází barmani s tak nekonvenčními nápady, že se všichni máme vážně na co těšit,“ zve na lokální finále soutěže Beefeater ambasadorka Kateřina Kluchová. 

Koktejly bude hodnotit tříčlenná porota v čele s globálním ambasadorem značky Beefeater Sebastianem Hamiltonem Mudgem. Tomu budou sekundovat nejlepší světový barman roku 2012, který dnes pracuje v londýnském Artesian Baru, Alex Kratěna a slovenský ambasador Becherovky a majitel Zahir Cofee and Drinks Luboš Rácz. Barman, kterého nominují na první místo, bude příští rok pokračovat na celosvětovém finále v Londýně. A vzhledem k tomu, že se soutěž Beefeater MIXLDN během své pětileté existence stala největším ‚ginovým‘ barmanským kláním vůbec, bude chtít absolvovat tuhle cestu za úspěchem každý barman, který se kdy do práce s ginem zamiloval. 

S londýnským stylem na barech bude ladit i hudba. A kdo by se na takový večírek hodil víc než zpěvačka Charlie One. Ta vystoupí společně se svým kolegou z kapely Ohm Square Honzou Čechtickým. Pravou britskou afterparty, na které nebudou chybět současné kytarovky, ani elektronické evergeeny, bude mít v rukou Jiří Burian. 

Tak nezapomeňte – BEEFEATER MIXLDN, čtvrtek 29. října, Štencův dům (Salvátorská ul., Praha 1).  Startujeme v 18. 00. 

Pro více informací sledujte facebookovou stránku akce

Láhev ginu Beefeater a 2 žetony na drink na akci vyhrávají:

  • Michaela Svozilová
  • Milan Novák
  • Dana Truksová
     

 

 

Obchod Apetit