0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte 10 košů plných džemů a další sladké neřesti

soutěž hamé
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Je tu další ročník soutěže pro mladé módní návrháře o nejhezčí ovocný oděv – Hamé Sweet Fashion – a při té příležitosti můžete vyhrát sladké produkty od Hamé. 

Chcete ochutnat sladkou neřest? Vyhrajte koš plný sladkých produktů od Hamé, čili opravdu lákadlo pro všechny mlsaly a lidi co mají rádi sladké. Výherce se tak může těšit, že si pochutná například na několika druzích extra džemů z řady Hamé Sweet, které mají vysoký podíl ovoce a snížený obsah cukru. V koši najdete i ovocnou směs Hot Fruits, malinovou jahodovou, broskvovou a višňovou. Je ideální jako přeliv na zmrzliny, panna cottu, palačinky či další dezerty. 

soutěž hamé

VÝHERCI SOUTĚŽE O KOŠE SE SLADKOU NEŘESTÍ:

 • Markéta Prokešová
 • K. Řasová
 • Miloš Bajgar
 • Lenka Brodská
 • Dobešová Tereza
 • Andrea Jupová
 • Rostislav Trtík
 • Věra  Bajgarová
 • Milan Novák  
 • Ondřej Sucháček

Soutěž o nejhezčí ovocný oděv 

Dokážete si představit šaty obsahující ananas, pomeranč, banán nebo jiné tropické ovoce? Anebo oděv připomínající  jahodu, švestku, meruňku či jiné tuzemské sladké plody? Pokud studujete, máte chuť a představivost, přihlaste se do 3. ročníku soutěže pro mladé módní návrháře Hamé Sweet Fashion. Stačí navrhnout oblečení, který obsahuje nebo připomíná ovoce. Zkuste to a získáte super zkušenosti od špičkových návrhářů a designérů, nové kontakty a můžete vyhrát 30 000 Kč a další zajímavé finanční odměny.

soutěž haméSoutěž Hamé Sweet Fashion je určena pro studenty oděvních a uměleckých škol v Česku i na Slovensku. Má dvě kategorie – středoškoláci a vysokoškoláci. 
Hlásit se můžete až do 16. srpna. Ti nejlepší, které vybere porota v čele se známou oděvní designérkou Liběnou Rochovou, postoupí do velkého finále. To proběhne 4. listopadu v Praze a bude to velká módní show. 

Soutěž vyhlašuje společnost Hamé, přední český producent kvalitních džemů s vysokým podílem ovoce, povidel a dalších výrobků z ovoce.
Více informací o soutěži na www.sladkanerest.cz 

soutěž hamé

VIDEO: Podívej se, jak se ovocné modely promenovaly na loňském finále 

Průběh loňského ročníku soutěže
Sleduj www.sladkanerest.cz   

soutěž hamé

soutěž hamé

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
 • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit