Vyhrajte bylinné drinky ZENONADE

sdílet:
Soutěž byla ukončena.

Na trhu s nealkoholickými nápoji se objevila absolutní novinka – bylinné nápoje ZENONADE! Zasoutěžte si s námi o tyto drinky a otestujte jejich chuť i účinky na svůj organismus!

ZENONADE se řadí mezi čistě přírodní bylinné nápoje, které pomůžou vašemu tělu odpočívat, uklidnit mysl a zachovat klid. Tohle všechno a daleko víc umí ZENONADE, jedny z prvních antistres drinků v Evropě.

Nápoje obsahují výtažky z bylin, jejichž působení pomáhá organismu udržovat klid a vyrovnanou náladu. Ke spánku tělu zaručeně pomůže nápoj s extraktem Konopí (‚Vypni a spi‘), klid ve stresových situacích navodí Maracuja (‚Vypni a nestresuj‘) a po náročném dni zabere nápoj s extraktem čínské lijány Schizandra (‚Vypni a relaxuj‘).Na samotném vývoji nápojů se podíleli vědci a akademici Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Recepturu nápojů vyvíjel speciální tým vedený panem Ing. Bohumilem Špačkem, CSc.

Tento revoluční koncept se zcela originální recepturou osloví nejen svou lahodnou chutí, kvalitním složením a následným účinkem, ale také atraktivním designem obalu. Novinka ZENONADE má ambice snižovat stres a napětí ve společnosti.


Výherci:
Veronika Lužinová, Praha
Hana Horáková, Přerov- Dluhonice
Ilona Sýkorová, Hodonín

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit