0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte kulinářský zážitek s BonyBony.cz!

AD
Vyhrajte kulinářský zážitek s BonyBony.cz!
sdílet:

BonyBony.cz si pro vás na léto připravily Gurmánskou cestu. Ta vám přináší možnost pomyslně procestovat celý svět a ochutnat ty nejvybranější světové pokrmy. Vydejte se s námi vstříc exotickým chutím a kulinářským lahůdkám!

BonybonyBěhem letních měsíců spolu „navštívíme“ 16 zajímavých zemí a 4 kontinenty. Dvakrát do týdne máte neuvěřitelně výhodnou možnost nákupu menu v exkluzivních restauracích, jako jsou Kobe, Mlýnec, Chorvatský Mlýn,  a další zastupující kvalitní a vyšší gastronomii. Výše slev se pohybují kolem 54 %!

My Vám navíc přinášíme možnost vyhrát vouchery do těchto skvělých restaurací. Vyberte správnou odpověď a 5 z vás obdrží voucher do restaurace pro 2 z nabízených podniků Gurmánské cesty.

Soutěž ukončená

BonybonyVyhrávají
Patrika Kaupe
Alžběta Francová
Jarmila Danešová
Jana Franclová st.
Anita Urbanová

Soutěž potrvá od 11. 7. do 17. 7. Výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 25. 7. 2011. O výhře Vás budeme informovat emailem.

Propagace značky BonyBony.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit