0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte kulinářský zážitek s BonyBony.cz!

Komerční sdělení
Vyhrajte kulinářský zážitek s BonyBony.cz!
sdílet:

BonyBony.cz si pro vás na léto připravily Gurmánskou cestu. Ta vám přináší možnost pomyslně procestovat celý svět a ochutnat ty nejvybranější světové pokrmy. Vydejte se s námi vstříc exotickým chutím a kulinářským lahůdkám!

BonybonyBěhem letních měsíců spolu „navštívíme“ 16 zajímavých zemí a 4 kontinenty. Dvakrát do týdne máte neuvěřitelně výhodnou možnost nákupu menu v exkluzivních restauracích, jako jsou Kobe, Mlýnec, Chorvatský Mlýn,  a další zastupující kvalitní a vyšší gastronomii. Výše slev se pohybují kolem 54 %!

My Vám navíc přinášíme možnost vyhrát vouchery do těchto skvělých restaurací. Vyberte správnou odpověď a 5 z vás obdrží voucher do restaurace pro 2 z nabízených podniků Gurmánské cesty.

Soutěž ukončená

BonybonyVyhrávají
Patrika Kaupe
Alžběta Francová
Jarmila Danešová
Jana Franclová st.
Anita Urbanová

Soutěž potrvá od 11. 7. do 17. 7. Výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 25. 7. 2011. O výhře Vás budeme informovat emailem.

Propagace značky BonyBony.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit