0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte lístky na klasicistní koncert

Vyhrajte lístky na klasicistní koncert
sdílet:
Soutěž byla ukončena. Nevšední hudební zážitek se snoubí s gurmánským. Soutěžte o lístky na velký klasicistní koncert.

Udělejte si kulturně gastronomický den a vyrazte na matiné, které se koná 14. září v rámci Dvořákovy Prahy v Rudolfinu. S německým souborem Concerto Köln si budete moct vychutnat atmosféru velkého klasicistního koncertu, během něhož v nádherném prostoru Dvořákovy síně zazní i hudba W. A. Mozarta, a po vzoru vídeňských tradic i Sacher dort. Více na  www.dvorakovapraha.cz.

Chcete si vychutnat nevšední hudební i gurmánský zážitek? Pro jednoho z vás máme dva lístky na koncert do Rudolfina. Mrkněte na soutěžní otázku:

Od kterého roku je vyhlašována Akademií klasické hudby Cena Antonína Dvořáka?

a) 2007
b) 2008
c) 2009

Odpověď na otázku najdete na www.dvorakovapraha.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Dvorakova Praha‘. Soutěž probíhá od 3. do 8. září 2014. Připraveny jsou dvě vstupenky pro jednoho výherce. Vyhrává 100. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Výherce:
Anna Vitteková, Plzeň

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit