0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte večeři v restauraci Il Giardino

AD
Vyhrajte večeři v restauraci Il Giardino
sdílet:

Pokud máte rádi italské speciality připravené z kvalitních a čerstvých surovin, vynikající víno a klidné prostředí, navštivte nově zrekonstruovanou moderní italskou restauraci Il Giardino.

Nachází se v horní budově hotelu NH Prague v blízkosti obchodního centra Nový Smíchov. Do restaurace se dostanete unikátní hotelovou lanovkou, která je jedinečná nejen v rámci Prahy, ale i v celé České republice.

Pro hosty je restaurace je otevřena každý den od 18.00 do 23.00 hodin, jednou měsíčně se konají tematické nedělní brunche. V termínu 15. 1.–28. 2. 2015 se restaurace bude účastnit vyhlášeného Grand Restaurant Festivalu a zcela jistě nabídne svým hostům jedinečný gurmánský zážitek.

Rezervace na tel. 257 154 262

Více na: www.ilgiardinorestaurant.cz 

NH Prague, Restaurace Il Giardino 
Mozartova 261/1
Praha 5  
150 00

Vyhrajte poukaz na večeři (tříchodové menu) v restauraci Il Giardino pro 2 osoby včetně nealko nápojů a lahve lokálního vína. Odpovězte správně na soutěžní otázku:

V restauraci Il Giardino dostanete před každým jídlem zdarma menší předkrm v podobě jednohubky, který se zpravidla servíruje na speciální lžíci nebo ve skleničce. Jaký je název pro tento pokrm?
a) demi glace
b) amuse-bouche
c) consommé

Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚NH Prague‘. Soutěž trvá od 15. do 21. prosince. Připravena je cena pro jednoho výherce. Vyhrává 100. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni e-mailem.  

Propagace  restaurace Il Giardino
Apetitonline.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu
  • Tipy a triky

Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu

Možná si ráno rádi přispíte, možná máte začátek svého dne rozpočítaný na vteřiny. Snídani ale odbýt nemusíte. I ve spěchu můžete dobře a plnohodnotně jíst, stačí se předem připravit. Lahodné smoothie, křupavé sendviče, báječné...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
  • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit