0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zahřívací adventní úkol (nesoutěžní)

Zahřívací adventní úkol (nesoutěžní)
sdílet:

Na tomto úkolu máte šanci si vyzkoušet, jak vážně to s přípravou na letošní Vánoce myslíte a jak vám půjde plnit úkoly výzvy. Asi je jasné, že Vánoce mají svá pravidla a své tradice, které se nedají obejít ani ošidit, takže pokud jste soutěžili loni, spousta úkolů vám bude povědomých.

Jenomže ono to jinak nejde. Některé věci se během adventu musí uskutečnit a udělat a některé věci je příjemné si vychutnat rok co rok.

Vaším dnešním úkolem je připravit kuchyň na vánoční výzdobu, uklidit na stole a v okolí a na stůl usadit adventní věnec. Jinými slovy, proberte všechno, co někde leží a co je vidět. Dejte si závazek, že to až do Vánoc v tomto stavu udržíte. Dále pak vyrobte nebo obstarejte adventní věnec. Vyfoťte, co jste dnes pořídili nebo vytvořili. A pokud máte náladu, zapalte první svíčku. Více o tomto zahřívacím úkolu najdete na Florentýniných stránkách.

Pokud uvažujete o netradičním věnci, můžete se inspiravat tady:

vánoční soutěž logo

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?
  • Zdraví a výživa

Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?

Internet i knihy jsou plné nejrůznějších způsobů, jak zhubnout. Od jablečné diety, přes nízkosacharidovou, bezlepkovou až po různé hladovky. Jenže ne každá cesta k hubenějšímu já je zdravá. Co si můžete nezdravým hubnutím způsobit? ...

Obchod Apetit