0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Výzva Apetitu: Staňte se prodejcem na tradičním Apetit pikniku

cupcakes na Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Jste nadšeným kulinářem nebo farmářem a chcete své výrobky nabídnout široké veřejnosti? Přihlaste se na Apetit piknik, který se uskuteční 18. 6. 2022 v Praze! Právě nyní máte možnost zaregistrovat se mezi prodejce, kteří dostanou příležitost představit své lahůdky a splnit si tak třeba svůj sen.

Pokud máte zájem představit se a prodávat na Apetit pikniku své produkty (nápoje, jídlo, potraviny, výrobky do kuchyně či domácnosti), můžete se už teď hlásit mezi prodejce! Kdo se může hlásit a jak na to?

Registrace prodejců na Apetit piknik 2022

Kde se mohu registrovat?

Formulář pro registraci najdete na webu → www.apetitpiknik.cz.
 


Do kdy se můžu registrovat a jak bude probíhat výběr prodejců?

Uzávěrka přihlášek je nově prodloužena do 31. 3. 2022 a finální výběr prodejců provede redakce časopisu Apetit. Mezi hlavní kritéria patří jako vždy kvalita, chuť a estetická stránka výrobků, udržitelnost a jedinečnost nabídky.

Kdo se může na Apetit piknik přihlásit jako prodejce?

Hlásit se mohou bistra a restaurace hledající nové návštěvníky, ostřílení prodejci i začínající kulináři, kteří si tak vyzkoušejí, zda o jejich výrobky bude zájem, a festival pro ně může být příležitostí odstartovat úspěšnou gastronomickou kariéru.

Jak bude vypadat 11. Apetit piknik?

Na červnovém Apetit pikniku v parku Grébovka se objeví zhruba 80 stánků s jídlem, pitím a zajímavými tematickými produkty. Skladba prodejců bude jako v předchozích letech kopírovat aktuální trendy.

Nechcete se sami přihlásit, ale máte pro nás tip na zajímavého prodejce, kterého byste chtěli na pikniku vidět?

Víte o kulinární hvězdě nebo podniku, kam se stále vracíte a kde skvěle vaří? Pište nám své tipy na [email protected].
 

grilování na Apetit piknik
ZDROJ: Apetit


Budou i letos Dny Apetit? 

Ano! Každý prodejce z Apetit pikniku bude letos zahrnut do akce DNY APETIT, což je mobilní aplikace pro návštěvníky pikniku a čtenáře Apetitu, v níž najdou gastronomické tipy redakce a slevové kupony do restaurací, obchodů a e-shopů i hezké dárky. Uskuteční se v týdnu od 13. 6. do 19. 6. 2022.

Musím se účastnit Apetit pikniku, abych mohl být součástí Dnů Apetit?

Ne, pokud máte svoji restauraci, kamenný obchod či e-shop a chtěli byste vytvořit nabídku pro zákazníky, můžete se zapojit i pouze do Dnů Apetit. Pište nám na [email protected]. Na stejnou adresu můžete napsat i v případě, že máte oblíbeného prodejce, u nějž rádi nakupujete a jeho nabídku byste v aplikaci rádi viděli.

Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč