0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Výzva Apetitu: Staňte se prodejcem na tradičním Apetit pikniku

cupcakes na Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Jste nadšeným kulinářem nebo farmářem a chcete své výrobky nabídnout široké veřejnosti? Přihlaste se na Apetit piknik, který se uskuteční 18. 6. 2022 v Praze! Právě nyní máte možnost zaregistrovat se mezi prodejce, kteří dostanou příležitost představit své lahůdky a splnit si tak třeba svůj sen.

Pokud máte zájem představit se a prodávat na Apetit pikniku své produkty (nápoje, jídlo, potraviny, výrobky do kuchyně či domácnosti), můžete se už teď hlásit mezi prodejce! Kdo se může hlásit a jak na to?

Registrace prodejců na Apetit piknik 2022

Kde se mohu registrovat?

Formulář pro registraci najdete na webu → www.apetitpiknik.cz.
 


Do kdy se můžu registrovat a jak bude probíhat výběr prodejců?

Uzávěrka přihlášek je nově prodloužena do 31. 3. 2022 a finální výběr prodejců provede redakce časopisu Apetit. Mezi hlavní kritéria patří jako vždy kvalita, chuť a estetická stránka výrobků, udržitelnost a jedinečnost nabídky.

Kdo se může na Apetit piknik přihlásit jako prodejce?

Hlásit se mohou bistra a restaurace hledající nové návštěvníky, ostřílení prodejci i začínající kulináři, kteří si tak vyzkoušejí, zda o jejich výrobky bude zájem, a festival pro ně může být příležitostí odstartovat úspěšnou gastronomickou kariéru.

Jak bude vypadat 11. Apetit piknik?

Na červnovém Apetit pikniku v parku Grébovka se objeví zhruba 80 stánků s jídlem, pitím a zajímavými tematickými produkty. Skladba prodejců bude jako v předchozích letech kopírovat aktuální trendy.

Nechcete se sami přihlásit, ale máte pro nás tip na zajímavého prodejce, kterého byste chtěli na pikniku vidět?

Víte o kulinární hvězdě nebo podniku, kam se stále vracíte a kde skvěle vaří? Pište nám své tipy na piknik@apetitonline.cz.
 

grilování na Apetit piknik
ZDROJ: Apetit


Budou i letos Dny Apetit? 

Ano! Každý prodejce z Apetit pikniku bude letos zahrnut do akce DNY APETIT, což je mobilní aplikace pro návštěvníky pikniku a čtenáře Apetitu, v níž najdou gastronomické tipy redakce a slevové kupony do restaurací, obchodů a e-shopů i hezké dárky. Uskuteční se v týdnu od 13. 6. do 19. 6. 2022.

Musím se účastnit Apetit pikniku, abych mohl být součástí Dnů Apetit?

Ne, pokud máte svoji restauraci, kamenný obchod či e-shop a chtěli byste vytvořit nabídku pro zákazníky, můžete se zapojit i pouze do Dnů Apetit. Pište nám na dnyapetit@burda.cz. Na stejnou adresu můžete napsat i v případě, že máte oblíbeného prodejce, u nějž rádi nakupujete a jeho nabídku byste v aplikaci rádi viděli.

Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín

Želírovací prostředky při přípravě domácích džemů
  • Tipy a triky

Želírovací prostředky při přípravě domácích džemů

Jahodový, višňový, malinový, meruňkový, rybízový nebo třeba švestkový. Příprava domácích džemů je na spadnutí, a tak není divu, že se v obchodech opět poohlížíme po vhodných želírovacích prostředcích. Pokud se zavařováním džemů a marmelád...
6 tipů, jak efektivně zpracovat cuketu
  • Tipy a triky

6 tipů, jak efektivně zpracovat cuketu

Ze zahrádek sklízíme čerstvé, šťavnaté plody, z trhu nosíme koše plné zeleniny. Letní kuchyni vládne zeleninová královna – cuketa. Jak zužitkovat přezrálé plody nebo přebytky úrody? Podívejte se s námi, jak z cukety vyčarovat spoustu...
Jak na masové kuličky
  • Tipy a triky

Jak na masové kuličky

Dají se různě ochucovat  a připravit na sto způsobů. Lze je péct v troubě a taky mrazit. Masové kuličky mají jenom samá plus a na našich redakčních večírcích zmizí vždycky jako první. Potřebujete další důvod k tomu je vyzkoušet? ...
Mechový dort: Hit Instagramu i milovníků zdravějších dezertů
  • Zajímavosti

Mechový dort: Hit Instagramu i milovníků zdravějších dezertů

Je zelený, nadýchaný a fotogenický. Mechový dort je díky svému složení také zdravější alternativou mlsání. Nenechte se zmást, typickou zelenkavou barvu nezískal od potravinářského barviva, ale díky špenátu. Jeho chuť si získá i zapřisáhlé...

Obchod Apetit