Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Chystáte jídlo dle svých představ? Byl by hřích nezvěčnit ho s vivo X80 Lite!

AD
Chystáte jídlo dle svých představ? Byl by hřích nezvěčnit ho s vivo X80 Lite!
sdílet:

Nový telefon smartphone vivo X80 Lite je perfektním společníkem nejen pro všechny nadšené fotografy, ale také gurmánské influencery (a je jedno, jestli se svým kuchařským uměním chlubíte jen před přáteli nebo klidně veřejně, na profesionální úrovni) — výsledek může být stejně potěšující!

Už dlouho přemýšlíte, že si pro svoji vášeň pořídíte nového parťáka? Výběr nového telefonu není snadnou záležitostí, proto je dobré nic nepodcenit. Vždyť telefony nás provází prakticky každý okamžik našeho dne a jsou často také naším diářem, kanceláří, a především albem vzpomínek i pomocníkem k zaznamenání hlavních objektů, které nás tak fascinují. Právě tyto jedinečné záběry chceme mít vždy ostré a ve všech směrech perfektní.

Pokud hledáte chytrý telefon, který posune vaše fotografie a videa na novou úroveň, sáhněte po novém vivo X80 Lite. Tento nejnovější smartphone přitáhne pozornost vašeho okolí svým elegantním tenkým tělem se speciálním zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření a zobrazuje pod různými úhly různé barvy od zlaté po červenooranžovou. Mnohem více ale tento elegán s duší fotografa skrývá uvnitř.

vivo 80xlite
ZDROJ: vivo

Vše pod palcem, i když jste neustále v pohybu

Smartphone vivo X80 Lite dokáže všechny okamžiky zachytit výjimečně ostře a jasně. Pomáhá mu v tom zadní 64Mpx fotoaparát a především optická stabilizace obrazu, díky které můžete dát sbohem neostrým a rozmazaným záběrům. Ať už chcete zachytit v pohybu své členy rodiny nebo třeba zvířecí mazlíčky, nebo natáčíte video z venkovního tréninku, můžete se spolehnout, že výsledný záběr bude vždy perfektně ostrý a vy si budete moci připomenout výjimečné chvíle kdykoliv budete chtít.

Díky celé řadě fotografických režimů můžete také smartphone přizpůsobit prakticky jakékoliv situaci a přiblížit se kvalitou svých snímků zase o krůček blíž práci profesionálního fotografa.

Milovníky selfie snímků potěší také přední 50Mpx fotoaparát s funkcí automatického ostření a režimem Noční portrét. Díky této kombinaci už si nemusíte dělat hlavu se světelnými podmínkami, zkrátka vytáhnete telefon z kapsy či kabelky a okamžitě pořídíte jasné a ostré fotky či videa.

O plynulý chod veškerých aplikací či mobilních her se postará výkonný procesor MediaTek v kombinaci s rychlou operační pamětí. Pokud máte rádi telefon neustále v pohotovosti, potěší vás rychlé 44W nabíjení FlashCharge, díky kterému nabijete telefon na 61 % výdrže už za půl hodiny.

vivo x80lite
ZDROJ: vivo

Výhodná cena

Model X80 lite si nyní můžete pořídit za 10 999 Kč. K nákupu obdrží fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru.

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.

Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
499 Kč
334 Kč