EXKLUZIVNĚ: Koho potkáte dopoledne na Apetit stage?

Josef Maršálek a Lucka Šilhová
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Lahůdky na Apetit pikniku nenajdete jen v prodejních stáncích. Až se nasytíte dobrotami, přijďte k Apetit stage. Od rána až do večera zde najdete skvělé hosty, zajímavé přednášky a nové zážitky.

 

Dopoledne pro rodiny s dětmi a babičky s vnoučaty, po obědě na dortík a kus řeči s redakcí, odpoledne nejnovější trendy, koktejly a focení na sociální sítě – slibujeme, že nudit se nebudete ani chviličku. Na koho se těšit dopoledne, v prvních hodinách Apetit pikniku, který se koná v sobotu 19. června 2021 od 10 hodin v parku Grébovka?

Toto je jen ochutnávku dopoledního programu. Kompletní program najdete v aplikaci Dny Apetit (ke stažení v App Store i Google play) v záložce Program pikniku.

10:20 – MUDr. Václava Kunová: Výživa dětí

Lékařka z televizního pořadu Menu pro Emu, kde radila známé foodblogerce Veronice Koko Kokešové, co vařit její malé dceři a jak po porodu zdravě a přirozeně shodit kila, vyvrátí časté mýty o stravování dětí, o podivných stravovacích návycích, které děti odkoukávají od rodičů, a také o tom, jak moc je důležité v době instagramové chválit dětem jejich vzhled.

11:00 – Cukrář Josef Maršálek: Láska ke sladkostem

Oblíbený cukřář, autor kuchařek a porotce soutěže Peče celá země, který pekl i pro samotnou britskou královnu, popovídá o tom, kde se bere láska ke sladkému. Podle Josefa je to vzpomínka na bezpečný život v dětství, kdy nám babička pekla dobroty. Abyste si mohli sami vytvářet ty nejlepší vzpomínky, prozradí vám také tajemství božského dezertu a zasvětí vás do své nové cukrářské knihy.

12:00 – Martina Muldoon: Kuchařské kurzy pro děti

Šéfka kuchařské školy Gourmet Academy zasvěceně rozebere téma dětí v kuchyni. Mají zájem o kuchařské kurzy? Co se mohou naučit i ti nejmenší a jak zajistit, aby vaření probíhalo bezpečně? Poradí vám také, jak v dětech vypěstovat lásku ke kvalitnímu jídlu.

Obědem samozřejmě nekončíme. Hned ve 13.00 se můžete těšit na redaktorku Darinu Sieglovou, která vás vtáhne do zákulisí tvorby časopisu Apetit. A ve 13.30 přijde čas nakrojit narozeninový dort. Apetit piknik letos slaví 10. narozeniny! Bude zábava, bude spousta legrace, prostě kulinářský svátek, jak má být.

Podívejte se, co jsme pro vás připravili na odpoledne:

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Vstup ZDARMA pro všechny

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021

Související články

Srdečně vás zveme na 10. Apetit piknik a 1. Dny Apetit
  • Tipy redakce

Srdečně vás zveme na 10. Apetit piknik a 1. Dny Apetit

Máme skvělé zprávy pro všechny gurmány – závěr června se ponese v duchu skvělého jídla. Už v sobotu 19. června se potkáme v pražské Grébovce na Apetit pikniku. Sobotou také odstartuje týdenní on-line festival Dny Apetit plný slev, dárků a...
5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit
  • Tipy redakce

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. S novou aplikací získáte výhodné slevy i dárky k nakousnutí, navíc se na pikniku neztratíte. Tady je 5 důvodů, proč si hned teď stáhnout aplikaci Dny Apetit do svého...

Apetit magazín

5 triků na dokonalý domácí hamburger
  • Jak na to

5 triků na dokonalý domácí hamburger

Upéct mleté maso, aby bylo šťavnaté a plné chutí, není zas tak složité. Pro dokonalý požitek z domácího burgeru je třeba držet se několika pravidel. Připravili jsme pro vás 5 tipů zaručujících ...
 Chobotnice a oliheň: Pochutnejte si na plodech moře
  • Zajímavosti

Chobotnice a oliheň: Pochutnejte si na plodech moře

Moře ukrývá spoustu živočichů, na kterých si naše mlsné jazýčky rádi pochutnávají – obzvlášť v létě na dovolené u moře. Vedle mořských ryb nebo mušlí můžeme své jídelníčky obohatit i o chobotnice či olihně neboli kalamáry.  ...

Obchod Apetit