0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit

Mobil
ZDROJ: Paul Hanaoka/Unsplash
sdílet:

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. S novou aplikací získáte výhodné slevy i dárky k nakousnutí, navíc se na pikniku neztratíte. Tady je 5 důvodů, proč si hned teď stáhnout aplikaci Dny Apetit do svého chytrého telefonu.

1. Je zdarma

Aplikaci Dny Apetit stahujte zcela zdarma v Google Play nebo App Store. Čtenáři časopisu Apetit nemusí platit ani za slevové kupony.

Unikátní kód pro jejich zobrazení najdete na straně 3 červnového vydání Apetitu nebo si můžete kupony zakoupit samostatně (bez časopisu) za 49 Kč. Během chvilky tak máte ve svém mobilu více než stovku slevových nabídek, které můžete využít od 19. do 27. června 2021 na e-shopech i v kamenných obchodech.

2. Nakoupíte se slevou až 40 %

V mobilní aplikaci Dny Apetit na vás čekají stovky kupónů na slevy až 40 %, dárky k nákupu a další výhodné nabídky od našich partnerů.

Některé z nich můžete využít přímo na Apetit pikniku, jiné uplatníte po celý týden od 19. do 27. června 2021 při online nákupu i v kamenných obchodech. Vybírat můžete ze široké škály obchodů s delikatesami a nápoji, restaurací, bister, kuchyňského vybavení a mnohých dalších.

3. Užijete si výhodné nabídky na Apetit pikniku

S aplikací Dny Apetit na pikniku nakoupíte až o 25 % levněji. 11 prodejců pro vás připravilo výhodné nabídky, které můžete využít jak v sobotu 19. června přímo v Grébovce, tak později při nákupu online či v kamenných prodejnách.

A na co se těšit? Na zmrzlinu a marmeládu zdarma, hranolky, vývar či paštiky se slevou 20 % a mnohé další.

4 Protáhnete si Apetit piknik o celý týden

Často nám po Apetit pikniku říkáte: „Škoda, že už je konec. Nechcete brzy udělat další?“ A tak jsme se letos rozhodli uspořádat piknik nejen v Grébovce, ale také v online prostoru a natáhnout ho na celý týden od 19. až do 27. června 2021.

Stačí si ZDARMA stáhnout aplikaci Dny Apetit v Google Play nebo App Store a užívat si výhodné nákupy se slevovými kupony a dalšími výhodnými nabídkami z pohodlí domova. Mňam!

5. Všechny prodejce i mapu parku máte ve svém mobilu

V aplikaci najdete také přehlednou mapku piknikového areálu a všechny kulináře, prodejce a restaurace. Můžete si tak s předstihem naplánovat svou gurmánskou tour. S aplikací Dny Apetit vám letos neunikne jediná dobrota.

Nechcete zmeškat žádnou novinku ani výhodnou nabídku? Sledujte Apetit na Facebooku a Instagramu.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021

 

Související články

Seznamte se: 7 odvážných kulinářů 10. Apetit pikniku

Seznamte se: 7 odvážných kulinářů 10. Apetit pikniku

Nadšení kulináři z řad našich čtenářů představují své nejmilejší dobroty. Pro mnohé z nich je Apetit piknik prvním krokem ke splněnému snu – vlastní cukrárně, kavárně či prodejně lahůdek. Podpořte je spolu s námi. Na jejich stáncích je vše...

Apetit magazín

Co jíst, aby byla vaše pleť krásná?
  • Lidé a jídlo

Co jíst, aby byla vaše pleť krásná?

Naše pleť je do značné míry odrazem životního stylu a reaguje na to, co jíme. Jaké potraviny mohou dělat na naší pleti neplechu a jakým jídlem naopak zdravou pleť podpoříme? Podívejte na naše tipy a pečujte o sebe s chutí. ...
Poke bowl: Zdravá a efektní miska barev a chutí
  • Zajímavosti

Poke bowl: Zdravá a efektní miska barev a chutí

Už jste ochutnali pestrobarevnou misku plnou vitaminů, minerálů a dokonalé chuti? Pokud se s poke bowl osobně dosud neznáte, určitě byste to měli napravit. Prozradíme, odkud se k nám tento hit dostal a jak si poke bowl připravit doma. ...
AD
Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!
  • Tipy a triky

Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!

Interiérový design zažívá velký boom. Jeho nedílnou součástí jsou domácí spotřebiče. Díky konceptu Bespoke si je nyní můžete přizpůsobit na míru. Nejen o něm, ale i o nových trendech v designu spotřebičů si s product managerem ze...

Obchod Apetit