0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit

Mobil
ZDROJ: Paul Hanaoka/Unsplash
sdílet:

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. S novou aplikací získáte výhodné slevy i dárky k nakousnutí, navíc se na pikniku neztratíte. Tady je 5 důvodů, proč si hned teď stáhnout aplikaci Dny Apetit do svého chytrého telefonu.

1. Je zdarma

Aplikaci Dny Apetit stahujte zcela zdarma v Google Play nebo App Store. Čtenáři časopisu Apetit nemusí platit ani za slevové kupony.

Unikátní kód pro jejich zobrazení najdete na straně 3 červnového vydání Apetitu nebo si můžete kupony zakoupit samostatně (bez časopisu) za 49 Kč. Během chvilky tak máte ve svém mobilu více než stovku slevových nabídek, které můžete využít od 19. do 27. června 2021 na e-shopech i v kamenných obchodech.

2. Nakoupíte se slevou až 40 %

V mobilní aplikaci Dny Apetit na vás čekají stovky kupónů na slevy až 40 %, dárky k nákupu a další výhodné nabídky od našich partnerů.

Některé z nich můžete využít přímo na Apetit pikniku, jiné uplatníte po celý týden od 19. do 27. června 2021 při online nákupu i v kamenných obchodech. Vybírat můžete ze široké škály obchodů s delikatesami a nápoji, restaurací, bister, kuchyňského vybavení a mnohých dalších.

3. Užijete si výhodné nabídky na Apetit pikniku

S aplikací Dny Apetit na pikniku nakoupíte až o 25 % levněji. 11 prodejců pro vás připravilo výhodné nabídky, které můžete využít jak v sobotu 19. června přímo v Grébovce, tak později při nákupu online či v kamenných prodejnách.

A na co se těšit? Na zmrzlinu a marmeládu zdarma, hranolky, vývar či paštiky se slevou 20 % a mnohé další.

4 Protáhnete si Apetit piknik o celý týden

Často nám po Apetit pikniku říkáte: „Škoda, že už je konec. Nechcete brzy udělat další?“ A tak jsme se letos rozhodli uspořádat piknik nejen v Grébovce, ale také v online prostoru a natáhnout ho na celý týden od 19. až do 27. června 2021.

Stačí si ZDARMA stáhnout aplikaci Dny Apetit v Google Play nebo App Store a užívat si výhodné nákupy se slevovými kupony a dalšími výhodnými nabídkami z pohodlí domova. Mňam!

5. Všechny prodejce i mapu parku máte ve svém mobilu

V aplikaci najdete také přehlednou mapku piknikového areálu a všechny kulináře, prodejce a restaurace. Můžete si tak s předstihem naplánovat svou gurmánskou tour. S aplikací Dny Apetit vám letos neunikne jediná dobrota.

Nechcete zmeškat žádnou novinku ani výhodnou nabídku? Sledujte Apetit na Facebooku a Instagramu.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021

 

Související články

Apetit magazín

Masové hody s českou národní klasikou: vepřo knedlo zelo
  • Tipy a triky

Masové hody s českou národní klasikou: vepřo knedlo zelo

Guláš, svíčková a knedlo vepřo zelo, když je tahle trojice na poledním menu v restauraci, máme problém se rozhodnout. Pro dnešek máme ale jasno! Dejte si s námi to nejlepší knedlo vepřo zelo, máme pro vás tipy na jedno z nejlepších českých...
Jak na bezlepkový chléb?
  • Jak na to

Jak na bezlepkový chléb?

Ať už patříte mezi celiaky nebo chcete svůj jídelníček odlehčit, máme pro vás tipy, jak si doma připravit chutný bezlepkový chléb. Vyplatí se používat kupované bezlepkové směsi nebo je lepší spolehnout se na vlastní síly? Připravte si s...
Kombucha: Připravte si nápoj dlouhověkosti
  • Zajímavosti

Kombucha: Připravte si nápoj dlouhověkosti

Pozitivní účinky kombuchy na lidský organismus jsou známy již tisíce let. Jedná se o fermentovaný nápoj, který je díky živým kulturám bohatý na probiotika, antioxidanty a mnoho dalších prospěšných látek. Jak si kombuchu připravit doma? ...
AD
Stop plýtvání jídlem aneb Nekrmte koš!
  • Nakupujeme

Stop plýtvání jídlem aneb Nekrmte koš!

Věděli jste, že domácnosti jsou odpovědné až za 53 % potravinového odpadu? Tento alarmující údaj, zveřejněný organizací Zachraň jídlo, nám může posloužit jako odrazový můstek ke změně. Naučíme-li se lépe hospodařit, bude to mít pozitivní...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč