Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Kam o víkendu? Na pivní festival

Kam o víkendu? Na pivní festival

Pokud se tento víkend nedostanete na jednu z největších gastronomických akcí Prague Food Festival, nesmutněte a vydejte se na jiné české festivaly. Vybírat můžete hned z několika zajímavých akcí.
25. 5. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Český pivní festival (Praha)


V Praze můžete zažít neopakovatelnou atmosféru největšího pivního stanu v České republice, kde se již popáté koná Český pivní festival. Najdete zde nabídku toho nejlepšího z českých pivovarů a také od českých kuchařů, řezníků a pekařů. Můžete ochutnat více než sedmdesát různých značek českého piva, které roznáší obsluha v českých krojích. Český pivní festival se koná až do 1. června na Výstavišti v Praze-Holešovicích.

Za dobrým pivem do Brna (Jihomoravský kraj)


Jste-li z Moravy, nemusíte za dobrým pivem a jídlem jezdit až do Prahy. V Brně se tento víkend, 25. a 26. května, konají již po třinácté oblíbené Pivovarské dny na Staré radnici. Na návštěvníky čeká nabídka více než čtyřiceti různých piv ze sedmi českých a moravských pivovarů. Zpestřením pro tento festivalový ročník je řízená degustace pivních speciálů, která bude probíhat v unikátních prostorách Labyrintu pod Zelným trhem. V podzemních prostorách Labyrintu mohou návštěvníci spatřit unikátní zákoutí středověkých chodeb a sklepů, které vedou v hloubce až osmi metrů pod povrchem náměstí. Na festivalu v Brně si tak na své přijdou milovníci zlatavého moku i historie.

Rosé ve Valticích (Jihomoravský kraj)


Pokud nejste milovníci piva, udělejte si výlet na jižní Moravu do valtických vinných sklepů, kde se konají Slavnosti růžového vína. Ochutnáte zde všechna růžová vína a sekty z Chateau Valtice. Akce se koná v sobotu 26. května od 14 hodin, a pokud se oblečete do růžové, můžete se těšit na sklenici vína rosé zdarma. Více informací o akci najdete na: www.vsvaltice.cz.

Připravila Irena Vaňková

Přidat komentář