0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Když vůně a chuť skvělé kávy dotváří teplo domova

AD
De’Longhi
ZDROJ: De’Longhi
sdílet:

Ta rána, kdy je kuchyň provoněná čerstvě umletou kávou, prostě milujete? A co nedělní odpoledne, kdy můžete v klidu zasednout u stolu se svojí rodinou nebo přítelkyněmi nad lahodným moučníkem, který jste akorát upekla? Každý z podobných zážiků umocňuje především to, jakou kávu si zrovna dopřáváte. Ta nejlahodnější, kterou si můžete připravit stisknutím jediného tlačítka, nebo na pákovém kávovaru, nemusí být rozmar.

Měření

Expertem na plnoautomatické kávovary je italská značka De’Longhi, světový lídr ve výrobě špičkových kávovarů, s kterými připravíte dokonalý nápoj pouhým stisknutím — díky technologii One Touch. Už se vám vybavila televizní reklama s Bradem Pittem, šálkem capuccina a jeho blaženým výrazem? Vy se stejně spokojeně můžete tvářit doma ve své kuchyni...

Krasavec, který pracuje za vás

Ovšem o pouhé pohodlí a rychlost přípravy té nejvytříbenější kávy zde nejde, s plnoautomatickými kávovary totiž můžete snadno přizpůsobit sílu, délku přípravy a dokonce i teplotu kávy. Kromě toho je možné do přípravy zapojit i své oblíbené recepty. Jenom na svém plnoautomatickém kávovaru nastavte parametry pro konkrétní kávová zrnka či požadovaný nápoj a zážitek bude na spadnutí! Mimochodem, kávovary mají skvělou paměť, kterou jim ale můžete ještě navýšit. Stačí si stáhnout aplikaci Coffee Link, nastavit v aplikaci svůj osobní profil a dopřávat si domácí, zato profesionální kávu čistě po svém. Co pro vás ještě kávovary De’Longhi zařídí?

 

De’Longhi
ZDROJ: De’Longhi

To pravé aroma: Díky správné hrubosti

Mlýnky De’Longhi zaručují optimální hrubost namleté kávy, aby výsledná káva měla co nejbohatší aroma. Tato technologie až s 13 stupni hrubosti mletí je zárukou, že si pochutnáte opravdu na výborné kávě.

Pohodlí při čištění

Milujete caffé latte nebo cappuccino, ale bojíte se následného čištění? Tuto obavu můžete s De’Longhi okamžitě vypustit z hlavy! Čištění kávovarů totiž probíhá ryze automaticky, takže na vás je jen vychutnat si dokonale připravený nápoj.

Nabídka je pestrá

A z jakých kávovarů, u nichž oceníte nejen jejich práci, ale i řemeslné zpracování a design, můžete v porfoliu De’Longhi vybírat? Z plnoautomatických to jsou následující modely: Magnifica, Dinamica, PrimaDonna a Mestosa. A pak je tu ještě kategorie pákových kávovarů z řady La Specialista nebo Dedica, které jsou vhodné hlavně pro ty, co se touží při přípravě kávy zapojit do dění… Je to jen na vás a na vašich chutích!

Více inspirace čerpejte na stránkách značky De’Longhi.

 

De’Longhi
ZDROJ: De’Longhi
Autor: eva.sprincova

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč