0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Rostlinné mléko, kaše a přesnídávka za pár minut

AD
miomat
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Je kuchyňský spotřebič, do kterého dáte suroviny a on za vás sám uvaří, pouze hudbou budoucnosti? Už zdaleka ne. Na trhu už se totiž pomalu ale jistě začínají objevovat výrobky, které za vás uvaří jak vynikající zeleninovou polévku, tak i ranní kaši nebo domácí rostlinné mléko. A jedním z nich je také tak trochu kouzelný "Hrnečku, vař!" MioMat. Pro Apetit veggie! jej představily jeho zakladatelky Simona Vargová, Alice Reháková a Zuzana Čačková.

Co je MioMat a k čemu slouží?
Je to "Hrnečku, vař!" v praxi! Vložíte do něj suroviny, zmáčknete tlačítko a vaříte. Tak snadné to je. Připravíte v něm dětskou výživu, smoothies, polévky, snídaňové kaše, ale i rostlinné nápoje. Výhoda je v tom, že se o přípravu jídla nemusíte vůbec starat. Stačí na MioMatu zvolit program, který zajistí, abyste ze vstupních surovin měli požadovaný výsledek. A vy se zatím můžete věnovat příjemnějším věcem, jako je procházka s dětmi, sportu, anebo čemukoliv jinému. Využití MioMatu je opravdu široké. Připravíte v něm zhruba 300 receptů. Pochvalují si ho hlavně maminky, alergici na kravské mléko, ale i všichni ti, kteří se chtějí stravovat a žít zdravě.

V čem tedy může MioMat ulehčit domácí vaření?

Vaření je krásná věc, ale při všech domácích povinnostech se jeho kouzlo často vytrácí a stává se z něj spíše otravná denní rutina. MioMat je pomocník, který rád zastoupí místo v kuchyni a vezme si celé vaření na povel. Například teplou krémovou polévku připraví úplně sám už za 25 minut!

Na chalupu i na vandr

miomat

Už jsme zjistili, že uvaří sám a téměř bez práce. Kdo je tedy váš nejčastější zákazník?

Pochvalují si jej jak maminky na mateřské, tak i všichni ti, kteří z nějakého důvodu nemohou anebo nechtějí pít kravské mléko. Osvědčil se ale také cestovatelům, kteří jej s sebou berou na chalupu, do karavanu, ale i na internát, kde si tak mohou připravit rychlé a levné jídlo za pár minut. A v poslední době jsme registrovali i spoustu lidí zajímajících se o fitness, kteří náš „kouzelný“ hrneček také používají. 

Jsou hlavní cílovou skupinou maminky na mateřské?

Ano. A nejen ony. Při vaření se totiž zabaví i jejich děti. Mohou totiž mamince pomoci nakrájet suroviny, dát je do hrnce a pak po kouzelném slovíčku „Hrnečku, vař!“ jako v oblíbené pohádce sledovat, že hrneček za ně doopravdy uvaří. Dokonce máme pozitivní feedbacky i od tatínků, kteří, ač normálně nevaří, přípravu jídla v MioMatu zvládají levou zadní.

Můžeme tedy shrnout jeho výhody?

Určitě bychom měly jmenovat nejen ušetřený čas, ale vyzdvihnout i to, že jídlo je připravené z čerstvých surovin, bez mouky, zahušťovadel nebo konzervantů. 

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč