Apetit na farmářských trzích v Galerii Fénix

sdílet:
Už tuto sobotu startují pravidelné farmářské trhy v pražském nákupním centru Galerie Fénix. Časopis Apetit zde také bude mít svůj stánek, kde můžete ochutnat skvostné koláče, které pekly redaktorky.


Zemědělci a farmáři převážně ze Středočeského kraje zde budou nabízet ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, domácí uzeniny, koření, mošty, vajíčka, houby či med. Organizátor akce, společnost Cushman&Wakefield, slibuje na patnáct stánků. K nim se přidá i stánek časopisu Apetit.

Ochutnejte úžasné koláčePodle první kuchařky z edice Apetitu, která se jmenuje Koláče, redaktorky připraví tři koláče. Přijďte je ochutnat a popovídat si se svými oblíbenými redaktorkami. Zakousnout se můžete do makovce s rybízem, 'prošívané deky' nebo bavorského švestkového koláče. Redakce vybrala koláče, které snadno upečete ze surovin dostupných na trzích. 

Nakupte si ovoce i kuchařkuKoláče, první kuchařskou knihu z edice Apetit, si na našem stánku můžete samozřejmě zakoupit. Stejně jako zde pořídíte předplatné s krásným dárkem.


Kdy: Sobota 4. 9. 2010 od 8 hodin
Kde: Galerie Fénix Vysočanská, Freyova 945/35, Praha 9

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit