0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Brno zasvětí celý týden kávě

Brno zasvětí celý týden kávě
sdílet:
Oslava Mezinárodního dne kávy se celosvětově koná první říjnový den. To inspirovalo brněnské kavárníky, kteří připravili pro Brno kávou provoněný týden.

Týden kávy se v Brně koná až do pátku 7. října. Kávomilcům nabídne vzdělávací Kávový program a speciální akce a kulturní program, které zajišťují spřízněné kavárny.

Na přednáškách Kávového programu se dozvíte celý tajemný příběh kávy. Začíná jejím pěstováním a sklizní, pokračuje precizním pražením a končí promyšlenou přípravou a labužnickou konzumací. Připravovány budou kávy, které mohou návštěvníci akce poté zdarma ochutnat.

Další část aktivit Týdne kávy se přesouvá do brněnských kaváren. Ty nabídnou koncerty, minutová rande pro nezadané, promítání filmů, vernisáže, výstavy, čtení a další aktivity, ke kterým se temný nápoj s výrazným aroma báječně hodí. Zajímá vás, jestli se do Týdne kávy zapojila i vaše oblíbená kavárna? Podívejte se na www.tydenkavy.cz.

Co: Týden kávy
Kdy: 1.-7. října 2011
Kde: Brno
Info: www.tydenkavy.cz

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit