Červnové pivní slavnosti

sdílet:
První letní měsíc láká k orosené sklence piva. Pivní slavnosti, které se konají v první polovině června, nabídnou rozmanitý výběr oblíbeného českého nápoje.

Den Kozla, Velké Popovice


Jednadvacátý ročník tradičních slavností ve Velkopopovickém pivovaru se uskuteční v sobotu 8. června. Pro návštěvníky si pivovar připravil specialitu – nefiltrovaný ležák. Organizátoři lákají také na pokus o pokoření nového rekordu. Chtějí připravit největší klobásu, která by se mohla zapsat do České knihy rekordů.
Info: www.kozel.cz

Pivní slavnosti Hostan, Znojmo


Zcela zdarma si 8. června můžete užít i znojemské pivní slavnosti, na kterých si vyberete z bohaté nabídky piv a občerstvení. Zahrají známé české kapely, například Kryštof, Clou nebo Arakain.
Info: www.heinekenceskarepublika.cz

Pivofest, Trutnov


Máte-li to blíž právě do Trutnova, vydejte se 8. června na jubilejní 10. ročník Pivofestu, který nabídne širokou škálu i méně známých českých piv. Chybět nebudou ani oblíbená piva jako Primátor, Šumava, Svijany či Černá hora.
Info: www.pivofest.cz

Jihlavské pivní pábení, Jihlava


V sobotu 15. června se Jihlava představí díky festivalu pro pivaře. V nabídce bude padesát druhů piv od malých, rukodělných pivovarů. Ochutnat můžete i čerstvé, nepasterizované a nefiltrované speciály. Kromě hudebního programu se plánují dřevorubecké závody nejlepších dřevorubců v Evropě. To bude nářez!
Info: www.radnicni-jihlava.cz

Pivovarské slavnosti Zlatopramen 11, Ústí nad Labem


Pokud si místo Jihlavy vyberete severozápad Čech, můžete se v sobotu 15. června vydat na pivní slavnosti v Ústí nad Labem. Za vstupné 70 Kč získáte dva libovolné nápoje zdarma. Bohatý hudební program obsahuje i taková jména jako Kryštof, MIG 21, Eddie Stoilow nebo Rybičky 48.
Info: www.heinekenceskarepublika.cz

Připravila Nikita Rybová
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit