0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Červnové pivní slavnosti

Červnové pivní slavnosti
sdílet:
První letní měsíc láká k orosené sklence piva. Pivní slavnosti, které se konají v první polovině června, nabídnou rozmanitý výběr oblíbeného českého nápoje.

Den Kozla, Velké Popovice


Jednadvacátý ročník tradičních slavností ve Velkopopovickém pivovaru se uskuteční v sobotu 8. června. Pro návštěvníky si pivovar připravil specialitu – nefiltrovaný ležák. Organizátoři lákají také na pokus o pokoření nového rekordu. Chtějí připravit největší klobásu, která by se mohla zapsat do České knihy rekordů.
Info: www.kozel.cz

 

Pivní slavnosti Hostan, Znojmo


Zcela zdarma si 8. června můžete užít i znojemské pivní slavnosti, na kterých si vyberete z bohaté nabídky piv a občerstvení. Zahrají známé české kapely, například Kryštof, Clou nebo Arakain.
Info: www.heinekenceskarepublika.cz

 

 

Pivofest, Trutnov


Máte-li to blíž právě do Trutnova, vydejte se 8. června na jubilejní 10. ročník Pivofestu, který nabídne širokou škálu i méně známých českých piv. Chybět nebudou ani oblíbená piva jako Primátor, Šumava, Svijany či Černá hora.
Info: www.pivofest.cz

 

 

Jihlavské pivní pábení, Jihlava


V sobotu 15. června se Jihlava představí díky festivalu pro pivaře. V nabídce bude padesát druhů piv od malých, rukodělných pivovarů. Ochutnat můžete i čerstvé, nepasterizované a nefiltrované speciály. Kromě hudebního programu se plánují dřevorubecké závody nejlepších dřevorubců v Evropě. To bude nářez!
Info: www.radnicni-jihlava.cz

 

 

Pivovarské slavnosti Zlatopramen 11, Ústí nad Labem


Pokud si místo Jihlavy vyberete severozápad Čech, můžete se v sobotu 15. června vydat na pivní slavnosti v Ústí nad Labem. Za vstupné 70 Kč získáte dva libovolné nápoje zdarma. Bohatý hudební program obsahuje i taková jména jako Kryštof, MIG 21, Eddie Stoilow nebo Rybičky 48.
Info: www.heinekenceskarepublika.cz

 

 

 

Připravila Nikita Rybová

 

 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu
  • Tipy a triky

Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu

Možná si ráno rádi přispíte, možná máte začátek svého dne rozpočítaný na vteřiny. Snídani ale odbýt nemusíte. I ve spěchu můžete dobře a plnohodnotně jíst, stačí se předem připravit. Lahodné smoothie, křupavé sendviče, báječné...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
  • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit