0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Country Life nabízí biobedýnky

Country Life nabízí biobedýnky
sdílet:
Společnost Country Life nově nabízí biobedýnky složené ze zeleniny vypěstované na vlastní ekofarmě v Nenačovicích u Berouna, doplněné plodinami od ostatních tuzemských ekofarmářů.

Přijeďte se podívat


„Chtěli jsme, aby naši zákazníci věděli, odkud pochází zelenina, která se k nim dostává. Aby věděli, kterého konkrétního farmáře podporují tím, že si objednávají jeho výpěstky,“ říká Helena Míšková, iniciátorka biobedýnek v Country Life. S ekofarmářem, který vypěstoval zeleninu na ekofarmě Country Life, tak budou mít odběratelé biobedýnek možnost se pravidelně setkávat, stejně tak jako ekofarmu přímo navštívit. 

Exotické ovoce do bedýnky nepatří


Biobedýnky Country Life jsou složené výhradně z tuzemských výpěstků ještě z jednoho důvodu: „Chtěli jsme zákazníkům v bedýnkách dodávat jen sezonní zeleninu. Je běžně známo, že pro zdraví člověka jsou nejvhodnější právě ty plodiny, které se v daném podnebném pásu právě rodí. V prodejnách sice nabízíme i dovozové ovoce a zeleninu, ale do bedýnek podle nás exotické plodiny nepatří,“ vysvětluje Otakar Jiránek, ředitel Country Life.

Dvě velikosti bedýnek


Biobedýnky Country Life si zákazníci mohou objednávat ve dvou velikostech – malá („pro dva na týden“) za 200 Kč a velká („pro rodinu na týden“) za 400 Kč.

Odběr bedýnek je pak možný dvakrát týdně – ve středu ve vzorkové prodejně Archa v Nenačovicích (Nenačovice 87, okres Beroun) a v pátek v bioprodejně Country Life u Vítězného náměstí (Čs. armády 30, Praha 6).

Přečtěte si také:

Nevíte, kam pro bedýnku? Pomůže vám adresář


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit