0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Dny Formule 1 v Hilton Prague

Dny Formule 1 v Hilton Prague
sdílet:
8.–12. července | Přijďte si vyzkoušet  jízdu na profesionálním simulátoru formule 1, pobavit se na tematické F1 party, užít si sledování přímého přenosu Grand Prix z Německa při brunchi v Cloud 9 sky bar & lounge za účasti komentátora z technického centra McLaren nebo se vyfotit u originálu vozu McLaren Mercedes formule 1. To vše pro vás na tyto dny přichystal Hilton Prague spolu se společností Vodafone.
Co: Dny Formule 1 v Hilton Prague
Kdy: Středa 8.–neděle 12. července
Kde: Hilton Prague, Pobřežní 1, Praha 8
Info: www.hiltonprague.cz 

Program Dnů Formule 1 v Hilton Prague: 

Testovací jízdy na simulátoru F1 Lewise Hamiltona 8.–12. července 2009

Nejrychlejší řidič ze všech testovacích jízd během Dnů Formule 1 bude oceněn výletem pro dvě osoby do technického centra McLaren v Silverstonu ve Velké Británii. 

Denní balíček od 9 do 18 hodin (8500 Kč) Balíček zahrnuje hodinový pronájem simulátoru pro maximálně 10 osob, uvítací sklenku šampaňského, občerstvení formou rautu, otevřený bar s nabídkou vína, piva a nealko nápojů.   

Večerní balíček od 18 do 22 hodin (14 500 Kč) Balíček zahrnuje hodinový pronájem simulátoru pro maximálně 10 osob, uvítací sklenku šampaňského, kanapky, večeři o třech chodech v restauraci CzecHouse Grill & Rotisserie včetně neomezené konzumace vybraných vín, piva a nealko nápojů. 

Cloud 9 sky bar & lounge F1 party | Pátek 10. července a sobota 11. července vždy od 18 do 2 hodin

Na návštěvníky budou čekat sličné hostesky, tematické dekorace, skvělá vyhlídka z venkovní terasy, DJs a také možnost získat zdarma testovací jízdu na F1 simulátoru. Během koktejlové promotion budou v nabídce speciálně namíchané F1 tematické koktejly jako Pole Position, Pit Stop nebo nealkoholický Safety Car.   

Cloud 9 F1 brunch šampionů | neděle 12. 7. od 12 do 16 hodin

Během brunche bude probíhat přímý přenos F1 Grand Prix z Německa za účasti komentátora z technického centra stáje McLaren z anglického Silverstonu, Ryana Lewise. Ryan Lewis, senior partner manager, je s týmem McLarenu již od roku 1993 a pracoval se všemi piloty od Ayrtona Senny až po dnešního světového šampiona Lewise Hamiltona. Během přenosu se také telefonicky spojí s pit stopem McLaren Mercedesu na dráze v Německu a hosté si budou moci poslechnout komentáře přímo z místa konání Velké ceny.  Vstupné 990 Kč na osobu zahrnuje exkluzivní brunch formou rautu, neomezenou konzumaci vína, piva a nealkoholických nápojů.


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit