0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

DREAM BIG: Jděte za svým snem

AD
zelenina bylinky
ZDROJ: Apetitonline.cz
sdílet:

Jenom snít o lepším zítřku nestačí. Začněte na něm pracovat! Konference Dream Big se zaměřuje na osobní rozvoj, zároveň ale bude jedním z jejích hlavních témat také ochrana planety. Jak žít naplno, a přitom šetrně k životnímu prostředí se dozvíte 4. listopadu v Cubex Centrum Praha.

Jenom snít o lepším zítřku nestačí.

Začněme na něm pracovat! Budoucnost planety závisí i na nás.

V posledních letech je hodně skloňovaným tématem udržitelný životní styl. Jak tato myšlenka ovlivnila vás? Snažíte se žít zero-waste? Nakupujete s rozmyslem, abyste neplýtvali potravinami? Zajímá vás jejich složení a původ? Třídíte odpad a recyklujete? Preferujete přírodní kosmetiku? Záleží vám na tom, odkud pochází vaše oblečení a z čeho je vyrobeno? Snažíte se zmenšit svou uhlíkovou stopu? Jeden člověk sám prý nic nezmění, ale pokud se tak budeme chovat všichni? Anebo alespoň většina z nás? Mysleme na budoucnost a začněme se změnou právě u sebe.

Přijďte na konferenci Dream Big 4. listopadu 2019 do Cubex Centra Praha. Vezměte osud do svých rukou a pomozte přispět k lepší budoucnosti nás všech!

Udržitelná móda i osobní rozvoj

Komu je konference určena? Vítáme všechny mladé ženy, které na sobě chtějí pracovat, hledají nové výzvy a zároveň jim není lhostejné životní prostředí a budoucnost naší planety. Pomůžeme vám orientovat se v tématech ekologie, udržitelné módy a zároveň s pomocí odborníků poodhalíme, jaké dovednosti budou pro váš budoucí rozvoj ty nejdůležitější, ať už se rozhodnete dělat cokoli.

V první části přednášek se zorientujete ve světě zodpovědné módy. Jak nakupovat, abyste neškodila planetě? Co dělat se starým oblečením? Z čeho se vyrábějí recyklované materiály? Jak se v tomto ohledu mění politika firem? Jaké značky sdílejí vaši „eko fashion“ filozofii? Na všechny tyto otázky vám odpovědí naši speakeři!

V druhém bloku jsme pro vás připravili sérii interaktivních přednášek pro váš osobní rozvoj. Postupně si osvojíte tyto dovednosti: kritické myšlení, komplexní řešení problémů, visual sketching a zákonitosti kreativity. Nabité schopnosti vám pomohou lépe dosáhnout cílů jak v kariérním, tak v osobním životě. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit, že každý má šanci stát se lepší verzí sebe sama!

Inspirativní řečníci

Dream Big je hlavně o vás! A také o setkávání se zajímavými lidmi, o tom, jak řešit výzvy, a o sdílení zkušeností. Koho na konferenci potkáte? Pečlivě jsme vybrali inspirativní osobnosti, které se s vámi podělí o své úspěchy i neúspěchy a pohled na svět. Těší se na vás Zorka Hejdová, Ben Cristovao, Dara Rolins, Jiří Kalfař, Pavlína Louženská, Aneta Martinek, Dita Přikrylová a další skvělí hosté…

konference dream big

Jak sehnat lístky?

Vstupenky koupíte snadno na webu. Jejich běžná cena je 1490 Kč. Ovšem do 30. září  si je můžete koupit za akční cenu 1190 Kč. K těmto Early Birds lístkům navíc získáte krásný kosmetický balíček vlasové péče L’Oréal Professionnel v hodnotě 1100 Kč!

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

Jak na to: Dokonalá pizza je tenká, křupavá i vláčná
  • Tipy a triky

Jak na to: Dokonalá pizza je tenká, křupavá i vláčná

Jedno z jídel, které je nejlepší konzumovat ještě úplně horké, ideálně právě vytažené z trouby. Křupavé těsto, táhlý sýr, lahodná náplň. Milujeme ji a víme jak si skvělou pizzu připravit. Naučte se těsto, na které můžete skládat...
Domácí jsou nejlepší: bramborové hranolky
  • Tipy a triky

Domácí jsou nejlepší: bramborové hranolky

Bramborové hranolky zdravě? Vynechte fritézu a rozpalte troubu. V našem receptu používáme na pečení arašídový olej, který příjemně voní a chutná po burských oříšcích. Hojně ho využívá asijská kuchyně, protože snese velmi vysoké teploty, a...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč