DREAM BIG: Jděte za svým snem

DREAM BIG: Jděte za svým snem
sdílet:
Jenom snít o lepším zítřku nestačí. Začněte na něm pracovat! Konference Dream Big se zaměřuje na osobní rozvoj, zároveň ale bude jedním z jejích hlavních témat také ochrana planety. Jak žít naplno, a přitom šetrně k životnímu prostředí se dozvíte 4. listopadu v Cubex Centrum Praha.

Jenom snít o lepším zítřku nestačí.

Začněme na něm pracovat! Budoucnost planety závisí i na nás.

V posledních letech je hodně skloňovaným tématem udržitelný životní styl. Jak tato myšlenka ovlivnila vás? Snažíte se žít zero-waste? Nakupujete s rozmyslem, abyste neplýtvali potravinami? Zajímá vás jejich složení a původ? Třídíte odpad a recyklujete? Preferujete přírodní kosmetiku? Záleží vám na tom, odkud pochází vaše oblečení a z čeho je vyrobeno? Snažíte se zmenšit svou uhlíkovou stopu? Jeden člověk sám prý nic nezmění, ale pokud se tak budeme chovat všichni? Anebo alespoň většina z nás? Mysleme na budoucnost a začněme se změnou právě u sebe.

Přijďte na konferenci Dream Big 4. listopadu 2019 do Cubex Centra Praha. Vezměte osud do svých rukou a pomozte přispět k lepší budoucnosti nás všech!

Udržitelná móda i osobní rozvoj

Komu je konference určena? Vítáme všechny mladé ženy, které na sobě chtějí pracovat, hledají nové výzvy a zároveň jim není lhostejné životní prostředí a budoucnost naší planety. Pomůžeme vám orientovat se v tématech ekologie, udržitelné módy a zároveň s pomocí odborníků poodhalíme, jaké dovednosti budou pro váš budoucí rozvoj ty nejdůležitější, ať už se rozhodnete dělat cokoli.

V první části přednášek se zorientujete ve světě zodpovědné módy. Jak nakupovat, abyste neškodila planetě? Co dělat se starým oblečením? Z čeho se vyrábějí recyklované materiály? Jak se v tomto ohledu mění politika firem? Jaké značky sdílejí vaši „eko fashion“ filozofii? Na všechny tyto otázky vám odpovědí naši speakeři!

V druhém bloku jsme pro vás připravili sérii interaktivních přednášek pro váš osobní rozvoj. Postupně si osvojíte tyto dovednosti: kritické myšlení, komplexní řešení problémů, visual sketching a zákonitosti kreativity. Nabité schopnosti vám pomohou lépe dosáhnout cílů jak v kariérním, tak v osobním životě. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit, že každý má šanci stát se lepší verzí sebe sama!

Inspirativní řečníci

Dream Big je hlavně o vás! A také o setkávání se zajímavými lidmi, o tom, jak řešit výzvy, a o sdílení zkušeností. Koho na konferenci potkáte? Pečlivě jsme vybrali inspirativní osobnosti, které se s vámi podělí o své úspěchy i neúspěchy a pohled na svět. Těší se na vás Zorka Hejdová, Ben Cristovao, Dara Rolins, Jiří Kalfař, Pavlína Louženská, Aneta Martinek, Dita Přikrylová a další skvělí hosté…

Jak sehnat lístky?

Vstupenky koupíte snadno na webu. Jejich běžná cena je 1490 Kč. Ovšem do 30. září  si je můžete koupit za akční cenu 1190 Kč. K těmto Early Birds lístkům navíc získáte krásný kosmetický balíček vlasové péče L’Oréal Professionnel v hodnotě 1100 Kč!

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit