0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

EXKLUZIVNÍ SOUTĚŽ o kuchařky Drůbež

EXKLUZIVNÍ SOUTĚŽ o kuchařky Drůbež
sdílet:
Ty nejlepší recepty na drůbež pěkně v jedné knize – uvařili jsme pro vás novou kuchařku. Vychází ve středu 13. března, vyhrát ji však můžete právě teď!

Nejnovější kuchařka Edice Apetit potěší milovníky drůbežího masa. Najdete v ní recepty na skvělé polévky, snadná jídla pro každý den, drůbeží pečínky, exotické lahůdky i zajímavé přílohy a nádivky, které dají jemnému drůbežímu masu šťavnatost a chuť. Všechny recepty jsme uvařili a ochutnali v redakční kuchyni časopisu Apetit. A do poslední kapitoly jsme pro vás přidali podrobný návod, jak naporcovat a vykostit kuře. Pusťte se s námi do drůbeže!

Až do neděle 10. března můžete soutěžit o jednu z pěti kuchařek Drůbež. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete na Apetitonline.cz.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit