0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Farmářské trhy od září ve Vysočanech

Farmářské trhy od září ve Vysočanech
sdílet:
Vysočany strhla vlna farmářských trhů. Na rozdíl od jiných je sychravý podzim neohrozí – budou se konat pod střechou.

Stánky mezi butiky

Vysočanské farmářské trhy budou probíhat v nákupním centru Galerie Fénix, což působí na první dojem poněkud nesourodě. Organizátoři ale slibují patnáct stánků s tradičním sortimentem, na nějž jsou návštěvníci farmářských trhů zvyklí.
Zemědělci a farmáři převážně ze Středočeského kraje zde budou nabízet ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, domácí uzeniny, koření, mošty, vajíčka, houby či med.

Začíná se v září

První vysočanský farmářský trh se bude konat v sobotu 4. září od 8.00. Trhy se budou opakovat pravidelně každý týden. Galerie Fénix se nachází vedle výstupu z metra B Vysočanská (vstup z ulice Freyova a Sokolovská). Organizátorem trhů je společnost Cushman&Wakefield.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...

Obchod Apetit