0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jak najít ten správný recept na harmonický život plný chuti?

AD
Ledové čaje Cold Brew
ZDROJ: AL namura — AHMAD TEA
sdílet:
Komerční článek - Odhalme jeho tajemství. Každý kuchař ví, jak je někdy těžké najít k sobě ty správné ingredience, aby vznikl vyvážený a harmonický chuťový zážitek. Harmonii však hledáme nejen ve vaření, ale i v životě.

Propagace značky Natea.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Rádi bychom si jej okořenili tak akorát, abychom měli stále dostatek energie. Kde ji ale hledat pokaždé, když ji potřebujeme? Jakou kořenku otevřít v ten pravý čas? Životní sílu čerpáme nejen z dobrého jídla, ale i pití. Již od rána, kdy potřebujeme nastartovat do nového dne, kouzlíme při přípravě snídaně, abychom si probouzení zpříjemnili. Nejlepší ranní povzbuzení se však skrývá v čaji. Čaj je odjakživa známý jako recept na dlouhý a vitální život. Přirozené antioxidanty v čaji obsažené vyplavují z těla nahromaděné škodlivé látky. Síla čajových lístků je v umění harmonizovat celý organizmus a prospívat nejen tělu, ale i duši.

NateaZelený čaj je díky svým regenerujícím účinkům skvělým zdrojem enegie a ve spojení s exotickým kaktusovým fíkem z opuncie mexické posiluje a upravuje zažívání. Jeho ledová verze SunDay Natea v praktické a elegantní litrové lahvi vám nebude v kuchyni překážet. Pro udržení zdravého životního stylu odborníci doporučují neodbývat polední oběd, aby nás nestrašil hlad večer. Jak ale nahradit kávu s dezertem, když potřebujete nabrat sílu a zároveň zahnat chuť na vynikající bábovku, kterou jste o víkendu pekli? Ideálním a zdravým společníkem je v tuto chvíli Natea Lesní plody. Osvěžující ibiškový čaj povzbudí i bez kofeinu, je tedy vhodný i pro děti a těhotné, a lesní plody plné vitamínů potěší přirozeně sladkou chutí. Místo kávy si můžete dopřát i voňavý černý čaj, který hlídá vaše srdce i hladinu cholesterolu. Spojený s nasládlou broskví přináší duševní pohodu a pozitivně působí na zvládání stresu. Broskev, která je složená z 88% vody a jen 9% cukrů, je také zdrojem řady nezbytných minerálů.

Pokud připravujete romantickou večeři, do toho správného rozpoložení vás naladí Natea Bílý čaj. Jemný a exkluzivní bílý čaj v sobě ukrývá smyslnou příchuť křehkého liči - ovoce lásky s afrodiziakálními účinky, které dokáže inspirovat k nevšedním zážitkům ve dvou. Luxusní čaj Dargeeling s citronem a bergamotem vám pomůže zvládat únavu a uvolní smysly.

Příjemný večer a relaxaci o samotě si vychutnáte s uklidňujícím červeným čajem Rooibos, který je lékem proti nespavosti a uvolňuje nervové napětí. Ochucený sladkými a šťavnatými pomeranči zaručí zdravý spánek.
 
Díky vylepšené receptuře ledových čajů SunDay Natea bez přidaných sladidel a konzervantů můžete pravidelně doplňovat pitný režim, osvěžit se a zároveň si skvěle pochutnat. Všechny příchutě jsou vyráběny unikátní technologií na aseptické lince v mikrobiologicky čistém prostředí, což znamená, že zůstává zachována původní kvalita pečlivě vybraných surovin. Přírodní čajové extrakty pochází jen z těch nejlepších světových čajů, jejichž chuť je již sama o sobě dokonalá a nepotřebuje žádné chemické látky a umělé cukry. Ledové čaje SunDay Natea vás se svými 7 originálními příchutěmi budou doprovázet po celý den.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit