0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jak najít ten správný recept na harmonický život plný chuti?

AD
Ledové čaje Cold Brew
ZDROJ: AL namura — AHMAD TEA
sdílet:
Komerční článek - Odhalme jeho tajemství. Každý kuchař ví, jak je někdy těžké najít k sobě ty správné ingredience, aby vznikl vyvážený a harmonický chuťový zážitek. Harmonii však hledáme nejen ve vaření, ale i v životě.

Propagace značky Natea.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Rádi bychom si jej okořenili tak akorát, abychom měli stále dostatek energie. Kde ji ale hledat pokaždé, když ji potřebujeme? Jakou kořenku otevřít v ten pravý čas? Životní sílu čerpáme nejen z dobrého jídla, ale i pití. Již od rána, kdy potřebujeme nastartovat do nového dne, kouzlíme při přípravě snídaně, abychom si probouzení zpříjemnili. Nejlepší ranní povzbuzení se však skrývá v čaji. Čaj je odjakživa známý jako recept na dlouhý a vitální život. Přirozené antioxidanty v čaji obsažené vyplavují z těla nahromaděné škodlivé látky. Síla čajových lístků je v umění harmonizovat celý organizmus a prospívat nejen tělu, ale i duši.

NateaZelený čaj je díky svým regenerujícím účinkům skvělým zdrojem enegie a ve spojení s exotickým kaktusovým fíkem z opuncie mexické posiluje a upravuje zažívání. Jeho ledová verze SunDay Natea v praktické a elegantní litrové lahvi vám nebude v kuchyni překážet. Pro udržení zdravého životního stylu odborníci doporučují neodbývat polední oběd, aby nás nestrašil hlad večer. Jak ale nahradit kávu s dezertem, když potřebujete nabrat sílu a zároveň zahnat chuť na vynikající bábovku, kterou jste o víkendu pekli? Ideálním a zdravým společníkem je v tuto chvíli Natea Lesní plody. Osvěžující ibiškový čaj povzbudí i bez kofeinu, je tedy vhodný i pro děti a těhotné, a lesní plody plné vitamínů potěší přirozeně sladkou chutí. Místo kávy si můžete dopřát i voňavý černý čaj, který hlídá vaše srdce i hladinu cholesterolu. Spojený s nasládlou broskví přináší duševní pohodu a pozitivně působí na zvládání stresu. Broskev, která je složená z 88% vody a jen 9% cukrů, je také zdrojem řady nezbytných minerálů.

Pokud připravujete romantickou večeři, do toho správného rozpoložení vás naladí Natea Bílý čaj. Jemný a exkluzivní bílý čaj v sobě ukrývá smyslnou příchuť křehkého liči - ovoce lásky s afrodiziakálními účinky, které dokáže inspirovat k nevšedním zážitkům ve dvou. Luxusní čaj Dargeeling s citronem a bergamotem vám pomůže zvládat únavu a uvolní smysly.

Příjemný večer a relaxaci o samotě si vychutnáte s uklidňujícím červeným čajem Rooibos, který je lékem proti nespavosti a uvolňuje nervové napětí. Ochucený sladkými a šťavnatými pomeranči zaručí zdravý spánek.
 
Díky vylepšené receptuře ledových čajů SunDay Natea bez přidaných sladidel a konzervantů můžete pravidelně doplňovat pitný režim, osvěžit se a zároveň si skvěle pochutnat. Všechny příchutě jsou vyráběny unikátní technologií na aseptické lince v mikrobiologicky čistém prostředí, což znamená, že zůstává zachována původní kvalita pečlivě vybraných surovin. Přírodní čajové extrakty pochází jen z těch nejlepších světových čajů, jejichž chuť je již sama o sobě dokonalá a nepotřebuje žádné chemické látky a umělé cukry. Ledové čaje SunDay Natea vás se svými 7 originálními příchutěmi budou doprovázet po celý den.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

AD
KVÍZ: Co všechno víte o Velikonocích?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o Velikonocích?

Velikonoce patří už tradičně k největším svátkům u nás. Po tom, co jsme dojedli poslední zásoby vánočního cukroví, seškrtali celý seznam novoročních předsevzetí, je na čase se smířit s tím, že čas neúprosně utíká a jaro už klepe na dveře....
Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mleté maso
  • Tipy redakce

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mleté maso

První novou kuchařkou roku 2023 je kniha Mleté maso. Novinka z edice Apetit vychází už v únoru a jak název napovídá, je věnována všestrannému využití jedné z velmi oblíbených surovin – mletého masa. ...
AD
Soutěž Vaříme s Rio Mare: Inspirace od oblíbených food blogerů
  • Soutěže

Soutěž Vaříme s Rio Mare: Inspirace od oblíbených food blogerů

Každý březnový den můžete vyhrát předplatné časopisu Apetit a balíček plný výrobků Rio Mare! Co pro výhru udělat? Vařit s tuňákem! Další soutěže pro vás chystají i čtyři oblíbení food blogeři. Ti si pro vás spolu s Rio Mare připravili i...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč