K nakousnutí. Nebo ne?

K nakousnutí. Nebo ne?
sdílet:
Ne nadarmo se říká, že jíme i očima. Krásně upravené jídlo zkrátka láká k ochutnání. V Dermacolu rčení obrátili a pohráli si s nápadem na dekorativní kosmetiku, která vůní i texturou připomíná lahodné dobroty.

Žena, která se do limitované edice dekorativní kosmetiky Dermacol EAT ME zamiluje, tak bude nejen krásná na pohled, ale navíc bude sama sobě i svému okolí vonět po pistáciích, kávě, tiramisu, kokosu, meruňkách nebo lesním ovoci. Jak okouzlující, jak sladké!

Jak omámit smysly

Dermacol posouvá ve své limitované edici EAT ME dekorativní kosmetiku texturou i vůní pěti nových produktů na úplně novou smyslovou úroveň. Vůně a hebkost nových produktů jsou tak přesvědčivé, že stačí zavřít oči, a jako byste před sebou náhle měli sladký dortík, šálek čerstvě pražené kávy nebo osvěžující ovoce. Ovšem pozor, kdyby vás lahodné aroma lákalo k ochutnání, zadržte. Stoprocentně veganské produkty jsou totiž určené výhradně na líčení.

Pistáciová chuťovka pod make-up

Svěží a hedvábně jemná podkladová báze pod make-up Primerstachio voní po čerstvě vyloupaných pistáciích. Díky obsahu pistáciového a monoi másla se příjemně roztírá a pleť je po nanesení hedvábná a zjemněná. Zanechává matný finiš, a navíc s její pomocí vydrží make-up mnohem déle.

Podkladová báze Primerstachio, EAT ME, Dermacol, 299 Kč

 

Sametové krytí s vůní tiramisu

Legendární italský dezert inspiroval recepturu pěnového make-upu EAT ME Creamy sú. Nadýchaná textura připomínající krémové mascarpone, matný finiš evokující pudrově jemný poprašek kakaa, smyslná vůně kávy a kávové zrnko na ozdobu – to vše najdete v krémovém make-upu se středním krytím, který na vaší pleti zanechá krásný sametový vzhled. Vybrat si můžete ze dvou odstínů – světlejšího a tmavšího.

Pěnový make-up Creamy sú, EAT ME, Dermacol, odstíny č. 01 a č. 02, 299 Kč

 

Kávová vzpruha pro dokonalé obočí

Dokonalé obočí vykouzlíte s pudrem na obočí Espresso s praktickým a přesným aplikátorem. Pudr vyplní mezery mezi chloupky a pěkně přilne ke kůži, je dlouhotrvající a voní po čerstvě pražené kávě. K dostání je ve dvou odstínech – světlejší je určen blondýnkám a hnědovláskám, tmavší tón potěší brunetky.

Pudr na obočí Espresso, EAT ME, Dermacol – odstíny č. 01 a č. 02, 199 Kč

 

Krémový závoj pro svůdné řasy

Také míváte pomalejší rána a probudí vás až šálek kávy? Nově vám může pomoci i řasenka Mascaraccino s vůní mléčné kávy. Má tmavě hnědou barvu, která sluší blondýnkám i brunetkám a dělá skvělý objem řas pouhým jedním tahem. Pro obzvlášť dramatický pohled naneste dvě vrstvy.

Řasenka Mascaraccino, EAT ME, Dermacol, 249 Kč

 

Koktejlové menu pro šťavnaté rty

Jako krásné vzpomínky na dětství voní lesky na rty EAT ME Lip Shake. Obsahují přírodní oleje, které pokožku úst krásně zvláční, ošetří a dodají jim šťavnatý lesk. Mají hustou texturu, která drží, a vaše rty díky nim budou doslova sladké – chutnají totiž po kokosu, meruňkách, karamelu a lesních plodech.

Lesk na rty Lip Shakes, EAT ME, Dermacol – odstíny: Coconut (č. 01), Apricot (č. 02), Berry (č. 03) a Caramel (č. 04), 99 Kč

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit