Kniha Láska prochází kuchyní boduje ve světě

Kniha Láska prochází kuchyní boduje ve světě
sdílet:
Další česká kuchařka se v mezinárodní konkurenci probojovala mezi nejlepší kuchařské publikace.

Kniha Láska prochází kuchyní – uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek Denisy Bartošové, kterou minulý rok vydal Smartpress, je mezi sedmi nejlepšími kuchařkami v kategorii Design v prestižní soutěži Gourmand World Cookbook Awards 2013. Česká kuchařka se probojovala do velkého finále, které proběhne v květnu v Číně. Může se tak stát nejlepší kuchařskou knihou minulého roku.Prvotina nadějného kuchaře


Byl by to již druhý světový úspěch kuchařky z dílny vydavatelství Smartpress. Před rokem se ve stejné soutěži stala třetí nejlepší prvotinou roku 2012 kuchařka sedmnáctiletého autora Martina Škody Škoda nevařit.

Jedlé dárky pro každou příležitost


Kniha Denisy Bartošové Láska prochází kuchyní obsahuje zajímavé nápady na dárky, které chutnají. Autorka, povoláním decor stylistka, k nim připojila neméně zajímavé návody, jak každý dárek zabalit. Kuchařka je rozdělena do kapitol podle ročních období, a tak si v únoru připravíte valentýnské dárky pro své milované, v létě zavaříte ovocné marmelády k snídani na celý týden a na Vánoce své přátele překvapíte opojným likérem s andělskými křídly. Koupíte ji na www.smartpress.cz za 499 Kč.

Foto: archiv vydavatelství Smartpress
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit