0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kultovní brněnská kavárna Spolek slaví 11. narozeniny

Kultovní brněnská kavárna Spolek slaví 11. narozeniny
sdílet:
Již tento víkend slaví oblíbená brněnská kavárna Spolek jedenáct let od svého otevření. Představí netradiční způsoby přípravy kávy a nabídne speciální slevové akce.

Kavárenské narozeniny


O tomto víkendu 16. a 17. dubna budete moci u příležitosti jedenáctých narozenin kavárny Spolek ochutnat kávy z předních českých pražíren La Bohème Café a Doubleshot. Personál kavárny představí netradiční přípravu kávy v aeropressu, frenchpressu, vacuum potu a džezvě. Nebude chybět ani správně připravené espreso a neobvyklé druhy kávy jako Jamaica Blue Mountain.

Připraveny jsou i speciální slevové akce, například dvě cappuccina za cenu jednoho nebo 11% sleva na zrnkové kávy a čaje Harney & Sons v plechovce.

Káva a kultura


Spolek patří k legendám brněnského kavárenství. Jednoduchý funkcionalistický interiér poskytuje přímo v centru Brna oblíbené útočiště studentům a intelektuálům. Majitel podniku se od počátku zaměřuje na nabídku kvalitní a dobře připravené kávy. Ochutnat můžete kávové speciality jako etiopskou horskou kávu nebo cibetkovou kávu Kopi Luwak. Milovníci kultury zde najdou výstavy, které se pravidelně obměňují.

Více informací najdete na www.spolek.net.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit