Nechce se vám na trh? Klikněte na Svět bedýnek

sdílet:
Mráz zalézá za nehty a farmářská tržiště již pomalu omezují svoji nabídku. O kvalitní české produkty však nepřijdete ani v zimě. Můžete si je objednat a nechat přivézt v bedýnce až domů.
Společnost Svět bedýnek, která rozváží farmářské bedýnky se zeleninou a dalšími produkty po Praze a okolí a dalších městech, představila v pražské restauraci Kogo nový bedýnkový obsah. K zelenině, ovoci, dobrému chlebu, vejcím a mléku z farmy, máslu, sýrům a tvarohu, moštům, marmeládám a dalším dobrotám přibylo nově maso z českých chovů od firmy OCG.

Názor redakce: Díky kuchařům z restaurace Kogo jsme ochutnali výtečné pokrmy připravené z nové nabídky Světa bedýnek. Za farmářské jehněčí, maso z přeštických vepříků, hovězí maso z plemene česká červinka nebo třeba křehké telecí a kuřecí maso dáme ruku do ohně. Je opravdu výborné a nebáli bychom se ho zařadit ani do svátečního menu.Bedýnka pod stromeček


Pokud si nevíte rady s vánočním dárkem, darujte poukaz na bedýnku. Rodiče malých dětí zaujme bedýnka, ve které najdou zeleninu a ovoce, ze kterých uvaří pro svá batolata zdravé příkrmy. Masožrouty potěší již zmiňované maso z českých ekologických chovů.

Sestavte si bedýnku podle vlastní chuti a potřeb. Více na www.svetbedynek.cz
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit