0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Nový Apetit je tady. Koupíte ho s taškou

Nový Apetit je tady. Koupíte ho s taškou
sdílet:
Červencový Apetit voní létem. Rozpálí vás grilovanými dobrotami a osvěží ledovou kávou a ovocnými dezerty.

Léto a prázdniny, vaření pod širým nebem, přehršel ovoce i zeleniny. Užívejte si teplých měsíců plnými hrstmi. V novém Apetitu najdete nápady na lenošivé vaření, ke kterému ani nepotřebujete sporák. Přesuňte kuchyň na terasu nebo zahradu, vytáhněte gril – máme pro vás spoustu nápadů na grilování. Až projdete zkouškou ohněm, hravě sestavíte i menu na zahradní slavnost.

Letní číslo se neobejde bez spousty rychlých receptů. Redaktorka Darina Sieglová pro vás připravila deset nápadů, jak využít pečené kuře, abyste si ho mohli vychutnávat i několik dní po sobě. V červencovém Apetitu najdete také devět bleskových jídel, které zvládne uvařit i dítě. Sladká tečka? Croissanty podle francouzského mistra cukráře a sladkosti z drobného ovoce, které vám skočí z keříku rovnou do dezertu!

K červencovému Apetitu jsme vám přibalili praktickou nákupní tašku. Je jen na vás, čím ji naplníte. Hravě v ní unesete jahody, melouny a další letní plody.

Červencový Apetit vychází ve čtvrtek 20. června. Koupíte ho na stáncích v České a Slovenské republice.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit