0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Nový fastfood

Nový fastfood
sdílet:
O tom, že se známý americký fast food Burger King chystá otevřít svůj stánek v Praze, se ví už dlouho. Restaurace, kterou jsme nedávno objevili v jednom nákupním centru, už nabrala konkrétních obrysů, termín otevření prozradí zástupci Burger Kingu příští týden.

Termín i místo otevření nové restaurace s hamburgery proslulými svou velikostí společnost přísně střeží. Když se ale po létě začaly objevovat inzeráty nabízející práci v nové provozovně BK, bylo jasné, že otevření na sebe nenechá dlouho čekat.

Prostor polepený známým logem jsme nedávno objevili v Metropoli Zličín. I přesto se ale zástupci Burger Kingu zdráhají pustit ven jakékoli podrobnosti, datum otevření chtějí prozradit až 25. listopadu v pravé poledne.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit