0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Obchod Fair & Bio nově blíže centru Prahy

Obchod Fair & Bio nově blíže centru Prahy
sdílet:
Na konci září bude otevřen zcela nový kamenný obchod s fair trade produkty zavedené značky Fair & Bio. Stěhuje se na novou adresu ze Žižkova.

Spolupráce s vegetariánskou restauracíProdejna Fair & Bio bude spolupracovat se svým sousedem – vegetariánskou restaurací Mlsná kavka, která také chystá své slavnostní otevření. Obchod Fair & Bio nabídne široký sortiment fair trade a bio potravinových produktů. Budete se tu také moci občerstvit studenými nápoji či vařenou kávou a různými druhy čajů díky službě Coffee/Tea to go.

Rukodělné produktyV neposlední řadě zde najdete velký výběr originálních fair trade rukodělných produktů z rozvojových zemí – od náhrdelníků, dekorativních předmětů pro domov až třeba po kvalitní fotbalové míče.

Nákupy i on-line


Všechny v prodejně nabízené potravinové a vybrané nepotravinové výrobky si můžete již nyní prohlédnout a zakoupit on-line na www.fair-bio.cz.


Fair & Bio obchůdek
Sokolovská 29
Praha 8

Otvírací hodiny: 
pondělí–pátek 13.00–18.00

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit