0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Obrovské slevy na kuchařky všech edic Apetit! Nakupujte v Black Friday!

Obrovské slevy na kuchařky všech edic Apetit! Nakupujte v Black Friday!
sdílet:
Nakupte vánoční dárky s neuvěřitelnou slevou 40%.

Máte v rodině nebo mezi přáteli někoho, koho by pod stromečkem potěšila kuchařka z edice Apetit, Apetit na cestách, Apetit sezona nebo THE BEST OF Apetit? Nebo byste si některou z nich přáli vy sami? Pak pro vás máme skvělou zprávu!

Už v pátek 24. 11. startuje na www.obchod.apetitonline.cz nejpopulárnější slevová akce na světě - Black Friday. I vy, naši čtenáři, se tak můžete těšit na neuvěřitelné slevy. Doplňte svou sbírku o nové kousky... Máte opravdu z čeho vybírat. Od pátku 24. 11. do neděle 26. 11. máte možnost nakoupit jakoukoliv z našich kuchařek se slevou 40%!

Slevy se vztahují i na naše letošní knižní novinky - kuchařky Zima, THE BEST OF APETIT – 150 sladkých receptů, Restaurant Evropa, Rychlé obědy, Léto, Vegetariánská kuchařka i Snídaně a svačiny. 

Objednávejte na obchod.apetitonline.cz.

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit