0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Ochutnejte Londýn

Ochutnejte Londýn
sdílet:
Pokud vám nestačil Prague Food Festival a láká vás další ochutnávání, můžete se vydat na cestu do Londýna. Od 17. do 20. června proběhne v londýnském Regent’s parku sedmý ročník slavného festivalu Taste of London.

Až padesát tisíc návštěvníkůTaste of London je opravdovou hvězdou mezi gastronomickými festivaly. Každoročně jej navštíví až padesát tisíc příznivců gurmánských zážitků. Mezi vystavovatele se řadí také restaurace, které se chlubí prestižní hvězdičkou Michelin. Těch najdete na Taste of London více než na kterémkoli jiném jídelním festivalu.

Kdo bude vařit


Můžete ochutnat pokrmy od Richarda Corrigana, kuchaře irské restaurace Bentley’s Oyster Bar & Grill. Pokud preferujete italskou kuchyni, určitě oceníte umění Francesca Mazzei, který v Londýně vaří v podniku L’Anima. Milovníci indických chutí si jistě pochutnají na pokrmech Alfreda Prasada z restaurace Tamarind (držitelka hvězdy Michelin).

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit