0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Ochutnejte vína z řady Tesco Finest

Ochutnejte vína z řady Tesco Finest
sdílet:
V rámci řady svých prémiových potravin představuje Tesco svým zákazníkům výběr 46 vín z těch nejslavnějších vinařských oblastí. Ochutnejte tato lahodná vína ve dnech 15.–28. září s 25% slevou.

Vína z celého světaMožná vás zaujme například červené víno z Toskánska, aromatický ryzlink z proslulého kraje Mosela, Sauvignon Blanc z Nového Zélandu či luxusní šampaňské přímo ze Champagne. Vína z řady Tesco Finest vybírají světoví odborníci, což zaručuje, že zákazník dostane vysokou kvalitu za přijatelnou cenu.

Nakupte se slevouPokud byste vína z jedinečné nabídky Tesco Finest rádi ochutnali, jistě vás potěší, že až do 28. září je můžete v rámci vinného festivalu zakoupit ve všech obchodech Tesco se slevou 25 %. Vyzkoušejte například Châteauneuf du Pape z oblasti Côtes du Rhône, jehož plná vůně a bohatá chuť s nádechem rybízu, pepře a bylinek skvěle doplní pikantní hovězí či šťavnaté jehněčí v provensálské úpravě.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit