0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Oslavujte stylově!

Oslavujte stylově!
sdílet:
Porsche Design Studio se věnuje nejen výrobě oblečení a doplňků pro milovníky této automobilové značky, ale pouští se i do dalších projektů. Vloni pomohlo rozvířit poklidné vody kuchyňských studií, když se v pražském obchodě Poggenpohl objevila kuchyň s názvem P'7340. Letos o sobě dává Porsche Design Studio vědět znovu – spojilo se totiž se šampaňským Veuve Clicquot.

Pro Veuve Clicquot Ponsardin navrhlo Porsche Design Studio chladicí box na šampaňské víno. Ice Cube je výsledkem kombinace funkčnosti a výtečného designu plného pro Porsche typických čistých linií. Barva kopíruje barvu viněty jednoho z nejznámějších šampaňských na světě – Veuve Clicquot Yelow Label.   

Součástí Ice Cube by Porsche Design je i samotná lahev šampaňského a čtyři sklenky, které do boxu zapadají tak, abyste je mohli chladit zároveň se šampaňským.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit