Podívejte se, kde dobře vaří

Podívejte se, kde dobře vaří
sdílet:
Do nové soutěže na www.apetitonline.cz se zapojila spousta nadšených kuchařů a milovníků dobrého jídla. Prohlédněte si galerii dobrého jídla.

Nové soutěže na www.apetitonline.cz se účastní spousta zapálených kuchařů a kuchařek. Posíláte nám své fotografie rozmanitých lahůdek z domácí i restaurační kuchyně, z cest i z domova, prostě odkudkoli, kde dobře vaří. Podívejte se, na čem si naši čtenáři pochutnávají. Muffiny, koláče, pečínky, smažený sýr a další klasické i originální dobroty (galerie k nahlédnutí zde).

Ochutnali jste i vy jídlo, na které nemůžete zapomenout? Zapojte se do soutěže také a podělte se o svůj zážitek s ostatními. Ukažte nám fotografie jídel, která potěší na talíři i v žaludku. V soutěži na www.apetitonline.cz můžete sdílet fotografie lahodných jídel, která jste sami uvařili nebo ochutnali v restauracích u nás či v zahraničí. 

Jak se zapojit? Je to jednoduché: vyfoťte jídlo, které vás zaujalo, vložte ho na stránky http://dobrevari.apetitonline.cz a řekněte svým kamarádům a známým, ať pro vás hlasují. Autoři fotografií jídla, které získají nejvíce hlasů, vyhrají hodnotné ceny. Stejně tak hlasující, kteří se do hodnocení jídel zapojí nejvíce.

 Podmínky soutěže najdete na http://dobrevari.apetitonline.cz. Ukažte nám, kde dobře vaří!

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit