0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Porota rozhodla! Výzva Apetit zná své vítěze.

Porota rozhodla! Výzva Apetit zná své vítěze.
sdílet:
Dlouho očekávaná chvíle je konečně tu! Porota ochutnala výrobky všech finalistů a vybrala vítěze Výzvy! Výrobky tak brzy budete moci sami ochutnat.

Je tomu už pár měsíců, co se v redakci časopisu Apetit zrodil odvážný nápad uspořádat Výzvu. Nakonec tak vznikla soutěž, jejíž hlavní myšlenkou bylo pomoci kvůli koronavirové krizi strádajícím malovýrobcům a dostat zajímavé a hlavně neokoukané produkty na širší trh. To by se nám ovšem nepodařilo bez podpory našeho partnera online supermarketu Rohlik.cz, s nímž jsme spojili své síly. Vítězné výrobky tak budou zalistovány do sortimentu Rohlik.cz. V těžkých časech je potřeba si pomáhat, a tak naše myšlenka rychle našla podporu i u dalších skvělých partnerů. Moc všem děkujeme!

Se svými výrobky se nakonec do Výzvy přihlásila celá řada producentů. Více než 130 výrobků bylo rozřazeno do 6 kategorií. V prvním kole jste vybírali své favority vy, naši čtenáři. Z každé kategorie tak díky vám postoupili 3 výrobky s nejvyšším počtem hlasů. Považujeme za obrovský úspěch, že Výzvu v této fázi navštívilo přes 40 000 lidí a celkově produkty obdržely přes 18 500 hlasů! Tato čísla nás ohromně potěšila a všichni výrobci si vaší podpory nesmírně váží. Máme radost, že je vás tolik, co chtějí pomáhat!

Jak to ale celé dopadlo? Šestičlenná porota po pečlivém uvážení a ochutnávání vybrala vítěze každé kategorie, kteří se stanou součástí sortimentu online supermarketu Rohlik.cz. Rozhodnutí to nebylo lehké, protože všechny výrobky, které se v každé kategorii probojovaly do TOP 3, opravdu stály za to! Nicméně Výzva nakonec našla své pomyslnné zlaté medailisty. Vítězové tak budou moci rozjet svoji úspěšnou kariéru tak říkajíc ve velkém.

Podívejte se, které produkty se nakonec staly vítěznými!

Kategorie Trvanlivé
Vítěz: Malinová 

Kategorie Nápoje
Vítěz: Mošt s malinou 

Kategorie Pekárna a cukrárna
Vítěz: Zmrzlina PURO 

Kategorie Uzeniny a lahůdky
Vítěz: Hummus Princess  

Kategorie Speciální
Vítěz: Sportovní a zdravá výživa 

Kategorie Mléčné a vejce
Vítěz: Pannyruty – Slaný karamel

Chceme ještě jednou moc pogratulovat vítězům a poděkovat zejména zúčastněným výrobcům, partnerům akce, čtenářům, hlasujícím a všem, kteří se na tomto projektu podíleli. Máme opravdu velkou radost, že jsme mohli dát šikovným lidem šanci splnit si svůj sen!

Apetit magazín

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...
Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...

Obchod Apetit