0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Prahu o víkendu ovládne festival sladkostí

cupcaky
ZDROJ: Archiv
sdílet:

V sobotu 8.4. podrážděte svoje chuťové buňky. Pokud patříte mezi milovníky sladkostí, rozhodně navštivte Prague candy festival. 

 

V sobotu 8. dubna si na své přijdou chuťové pohárky milovníků všeho sladkého. V prostorách hotelu Pyramida na Praze 6 budou k vidění (a samozřejmě i k ochutnání) nejrůznější druhy sladkostí v rámci druhého ročníku Prague candy festivaluNa co se můžete těšit? Rozhodně na nespočet druhů dortů, muffinů, makronek, bonbonů, pralinek, raw dezertů, cakepops a sušenek. Z nápojů pak na horkou čokoládu, ovocné džusy, nejrůznější sladké nápoje, kávu a další hříšně sladké dobroty.

Festival ale není jen o mlsání. Dozvíte se na něm totiž třeba i to, kde se otevřela nová kavárna, cukrárna, a kam rozhodně stojí za to zajít. Rozšířit obzory vám přijdou vystavující známé firmy, ale i nováčci na trhu.

medovník candy festival

candy festival dezert

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...

Obchod Apetit