Překvapení Apetit pikniku

sdílet:
Proutěné koše, narozeninová trička, kuchařské zástěry i koncert skupiny Tata Bojs – letošní Apetit piknik láká na samé dobroty.

Přijďte za námi v sobotu 21. června do parku na Karlínském náměstí v Praze 8. Ukážeme vám, co dělá Apetit Apetitem a co nás v redakci baví – dobré jídlo a lidi, kteří pracují s láskou a poctivě.

Čtvrtý ročník kulinářského trhu časopisu Apetit se ponese v duchu velkých oslav. Apetit totiž letos slaví své desáté narozeniny, které vyvrcholí právě na červnovém pikniku. Proto se můžete těšit na mnohem víc dobrot, kulinářů, prodejců i zábavy, jež vyvrcholí večerním koncertem skupiny Tata Bojs.


 

Překvapení pro milovníky pikniků


Na Apetit pikniku pro vás budeme mít za skvělou cenu připravené proutěné koše s vybavením: dekou, dřevěným příborem, talířky a kelímky. Jakými dobrotami koš naplníte, necháme na vás.Jedině na této akci budou v prodejním stanu k dostání také naše narozeninová trička, originální kuchařské zástěry a všechny kuchařky z Edice Apetit a edice Apetit na cestách za piknikovou cenu. A pokud si na Apetit pikniku předplatíte Apetit na celý rok, ihned si domů odnesete dárek od Tupperware v hodnotě 1375 Kč.

 

 

 

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit