0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Překvapení Apetit pikniku

Překvapení Apetit pikniku
sdílet:

Proutěné koše, narozeninová trička, kuchařské zástěry i koncert skupiny Tata Bojs – letošní Apetit piknik láká na samé dobroty. 

Přijďte za námi v sobotu 21. června do parku na Karlínském náměstí v Praze 8. Ukážeme vám, co dělá Apetit Apetitem a co nás v redakci baví – dobré jídlo a lidi, kteří pracují s láskou a poctivě.

Čtvrtý ročník kulinářského trhu časopisu Apetit se ponese v duchu velkých oslav. Apetit totiž letos slaví své desáté narozeniny, které vyvrcholí právě na červnovém pikniku. Proto se můžete těšit na mnohem víc dobrot, kulinářů, prodejců i zábavy, jež vyvrcholí večerním koncertem skupiny Tata Bojs.

redakce Apetitu na Apetit pikniku

Překvapení pro milovníky pikniků

Na Apetit pikniku pro vás budeme mít za skvělou cenu připravené proutěné koše s vybavením: dekou, dřevěným příborem, talířky a kelímky. Jakými dobrotami koš naplníte, necháme na vás.

piknikový koš Apetit piknik

Jedině na této akci budou v prodejním stanu k dostání také naše narozeninová trička, originální kuchařské zástěry a všechny kuchařky z Edice Apetit a edice Apetit na cestách za piknikovou cenu. A pokud si na Apetit pikniku předplatíte Apetit na celý rok, ihned si domů odnesete dárek od Tupperware v hodnotě 1375 Kč.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit