Přijďte si dnes do Bistra Florentýna pro zápisník na recepty a kávu

sdílet:
Oblíbená autorka kuchařek Jana Florentýna Zatloukalová dnes představuje svoji novou knihu Kuchařský zápisník pro dceru, která vychází s podtitulem Vytvořte si vlastní rodinnou kuchařku. Pokud si dnes přijdete koupit zápisník do Bistra Florentýna, autorka vám k němu přidá podpis a kávu nebo cappuccino.

Zápisník pro domácí vaření

Kuchařský zápisník pro dceru je určen všem, kteří si chtějí přehledně zaznamenávat své vlastní recepty a důležité zážitky z kuchyně.

Zápisník je rozdělen na několik kapitol, etud, podobně jako kuchařky Jany Zatloukalové. Vpisovat své recepty tak můžete do všednodenní etudy, nedělní etudy, sladké etudy a dalších.

Prostor dostanou také vaše poznatky z vaření – při prolistování zápisníkem vám později připomenou, jaké jídlo už nikdy víc a kterou lahůdky stojí za to zopakovat.

Knihu v praktické kroužkové vazbě s pevnou obálkou koupíte za 399 Kč.

 

Bistro Florentýna

Bistro Florentýna najdete v Seifertově ulici 26 v Praze 3 a na internetu bistro.florentyna.cz.

Pokud se tam dnes vydáte pro Kuchařský zápisník pro dceru, ochutnejte také některá z jídel sezonní nabídky. Třeba králíka na česneku s vlašskou polentou nebo pikantní pečená vepřová žebra na černém pivě a medu. Vše uvařeno podle prvorepublikové české kuchyně. Poctivé a domácí.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit