0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Přijďte si dnes do Bistra Florentýna pro zápisník na recepty

AD
šálek kávy
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Oblíbená autorka kuchařek Jana Florentýna Zatloukalová dnes představuje svoji novou knihu Kuchařský zápisník pro dceru, která vychází s podtitulem Vytvořte si vlastní rodinnou kuchařku. Pokud si dnes přijdete koupit zápisník do Bistra Florentýna, autorka vám k němu přidá podpis a kávu nebo cappuccino.

Zápisník pro domácí vaření

Kuchařský zápisník pro dceru je určen všem, kteří si chtějí přehledně zaznamenávat své vlastní recepty a důležité zážitky z kuchyně.

Zápisník je rozdělen na několik kapitol, etud, podobně jako kuchařky Jany Zatloukalové. Vpisovat své recepty tak můžete do všednodenní etudy, nedělní etudy, sladké etudy a dalších. Prostor dostanou také vaše poznatky z vaření – při prolistování zápisníkem vám později připomenou, jaké jídlo už nikdy víc a kterou lahůdky stojí za to zopakovat.Knihu v praktické kroužkové vazbě s pevnou obálkou koupíte za 399 Kč.

Bistro Florentýna

Bistro Florentýna najdete v Seifertově ulici 26 v Praze 3 a na internetu bistro.florentyna.cz. Pokud se tam dnes vydáte pro Kuchařský zápisník pro dceru, ochutnejte také některá z jídel sezonní nabídky. Třeba králíka na česneku s vlašskou polentou nebo pikantní pečená vepřová žebra na černém pivě a medu. Vše uvařeno podle prvorepublikové české kuchyně. Poctivé a domácí.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit