Přítel, který poradí i pomůže

sdílet:
Komerční článek - Kdo je to přítel? Určitě někdo, kdo je ti oporou, na koho se můžeš ve všem spolehnout a kdo ti nabídne pomocnou ruku – třeba ve chvíli, kdy se rozhodneš udělat něco pro své zdraví

Zejména tehdy, patříš-li k těm, kdo si sice již dlouhou dobu říkají, že by se sebou měli něco udělat, ale vždy skončí jen u předsevzetí. Od teď může být všechno jinak – stačí, když si do svého prohlížeče napíšeš www.priteltvehosrdce.cz!
 
FloraNa těchto stránkách je totiž připraven třítýdenní program, kde najdeš užitečné tipy, jak se zdravě stravovat, pohybovat a jak si poradit se stresem a udržet si duševní rovnováhu. Stačí, když si určíš, jaké oblasti se chceš v rámci programu věnovat (strava, pohyb, duševní rovnováha), a poté si buď vybereš jeden z připravených programů, nebo si vytvoříš podle vlastních představ svůj program. Abys nezapomněl/a, bude ti program pravidelně zasílat na tvůj e-mail přehled již splněných tipů, stejně jako seznam těch, které sis naplánoval/a na další den.

Pokud bys potřeboval/a v kterékoli z uvedených oblastí poradit, můžeš také využít on-line poradnu odborníků (zde:  http://www.priteltvehosrdce.cz/expert), kde je připravena odpovědět ti na tvé dotazy jak nutriční terapeutka, tak i cvičitelka fitness a psycholožka. Pro inspiraci jsou připraveny také nejrůznější články a doporučení jak pro správnou stravu, tak tipy na zajímavé pohybové aktivity a osvědčené způsoby, jak eliminovat stres a udržet se v dobré psychické pohodě.
A protože je prokázáno, že ve dvou se to lépe táhne, přiber do programu své přátele. Společně vám to půjde lépe, a ještě si užijete skvělou zábavu.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit