0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Pro čokoholiky: čokoládová show

Pro čokoholiky: čokoládová show
sdílet:
Pokud chcete prozkoumat svět čokolády skrz naskrz, zavítejte v únoru na jednu ze tří čokoládových show. Vyberete si Olomouc, Plzeň, nebo Prahu?

Čokoládová show ukáže rozmanitost čokolády


Návštěvníci výstavy, která probíhá od 14. února až do konce března, si budou moct prohlédnout stánky výrobců čokolády, při degustaci porovnat třeba belgickou čokoládu s francouzskou a ochutnat různá provedení čokoládových lahůdek, od pralinek až po horkou čokoládu. Ke koupi bude i čokoládová kosmetika.

V rámci čokoládové show se uskuteční i soutěž o nejlepší nepečený čokoládový dort. Soutěž je určená pro děti od 7 do 14 let. Pomoct jim mohou i zkušenější rodiče, babičky nebo dědečkové.

Více informací o programu čokoládové show najdete na oficiálních stránkách akce.Čokoláda na talíři


Čokoláda je zajímavá ingredience i pro domácí vaření. Kromě klasických sladkých dezertů ji lze použít i ve slaných receptech. Se svátkem zamilovaných přijdou její afrodiziakální účinky vhod. Zkuste třeba aromatické dušené hovězí nebo pravé texaské chilli con carne.

Tip redakce: Pokud chcete čokoládu raději věnovat, mrkněte na stránku Choco Loco, kde si pro své milované (a nebo pro sebe) můžete vytvořit tabulku k mlsání přesně podle svých představ.

Připravila Nikita Rybová

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit