0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Recepty ‚Zoufalek‘ konečně v češtině

Recepty ‚Zoufalek‘ konečně v češtině
sdílet:
Taky vás vždy zajímalo, co to ta Bree do těch koláčů dává, že jí je všichni závidí? Nyní můžete této perfektní hospodyni z Wisteria Lane nahlédnout pod pokličku. A nejen jí, v nové knize o 280 stránkách najdete recepty všech pěti zoufalých manželek – Bree, Gabi, Susan, Edie a Lynette.

Dobroty z Wisteria Lane, kde bydlí hrdinky populárního amerického seriálu, najdete v nové publikaci Zoufalé manželky – Kuchařka, kterou dnes v knihkupectví Kanzelsberger představily české dabérky seriálu. Knihu, ve které najdete přes 100 receptů, sepsali Christopher Styler a Scott Tobis.

A jaké že recepty jednotlivé zoufalky doma vaří? Inu, každá ty svoje. Snídaně, hlavní chody, moučníky i přílohy jsou totiž navrženy tak, aby odrážely povahu seriálových postav.

Nejvíce prostoru má proto v knize Bree. Její kapitola obsahuje pracné pokrmy, jejichž příprava si žádá kuchařskou zručnost. Patří mezi ně například pečená krůta ve vlastní šťávě, dušená kachna ve dvou krocích nebo borůvkové muffiny.

Bývalá modelka Gabrielle má v oblibě vybraná jídla a preferuje exotickou kuchyni. Mezi ‚jejími‘ recepty tak je pikantní paella, mexická horká čokoláda či opékaný andělský dort s pikantními jahodami.

Rozvedená matka Susan, která je ochotná experimentovat, si pohrává se specialitami, jako jsou grilované papriky, dušený chřest, dýňová polévka.

Edie lákavé pokrmy využívá ke svádění mužů. Její kapitola nabízí exkluzivní pokrmy, jako jsou ústřice na šampaňském a na smetaně, vlasové nudle s uzeným lososem nebo dezert zvaný Ambrózie.

Lynette dává přednost jednoduchým pokrmům, jako jsou vepřové kotlety na pánvi nebo tradiční nudle s máslem.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby
  • Jak na to

Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby

Vydatná snídaně, rychlá večeře nebo jednoduchý dezert? To je Dutch baby – palačinka z jedné pánve, která udělá parádu na každém stole. Není s ní skoro žádná práce, máte hned hotovo a hodí se na ni čerstvé ovoce s javorovým syrupem, ale i...

Obchod Apetit