Rohlík delikatesy: Boží sýry a uzeniny, co se pro vás rozkrájely! + SOUTĚŽ

sdílet:
Oslavy konce roku a příchodu toho nového budou letos jistě v mnohém jiné – komornější a méně bujaré. V čem ovšem rozhodně nebudeme dělat kompromisy jsou lahůdky, které budou zdobit naše stoly. Pokud si potrpíte na kvalitní sýry a uzeniny, máme pro vás skvělou zprávu! Online supermarket Rohlík rozšířil v Praze služby o širokou nabídku krájených sýrů a uzenin. Abyste mohli novou službu pořádně otestovat, připravili jsme pro vás také soutěž o poukazy na nákup.

Díky službě Rohlík Delikatesy tak máte možnost objednat si za bezkonkurenční cenu čerstvě krájené a za nejpřísnějších hygienických podmínek zabalené uzeniny a sýry. Navíc s dovozem až k vám domů bez porušení teplotního řetězce, v chlazené části doručovacích aut.

Čerstvě krájené šunky, salámy a sýry prostě chutnají nejlépe. A v Rohlíku o tom vědí své. Proto v Praze uvedli do provozu nářezové centrum. Navíc dbají na udržitelnost, a tento sortiment proto balí do obalů šetrných k životnímu prostředí. Papír jednoduše oddělíte od folie, a bez obtíží zrecyklujete. Chlazení a zachování teplotního řetězce i cestou k zákazníkovi je navíc unikát, zboží je tak chlazeno do poslední možné chvíle. Odpadá tak cesta v tašce, kde teplota velmi kolísá. Díky nové službě Rohlíku si ale své oblíbené krájené delikatesy můžete užít v opravdu nejvyšší kvalitě.

„To nejlepší ze sortimentu delikates, ať už z Česka nebo z dalších zemí Evropy, může zákazník na Rohlíku koupit na jednom místě a za cenu srovnatelnou s běžnou nabídkou na trhu nebo dokonce nižší. Vybrali jsme dodavatele, kteří nedělají kompromisy při výrobě, za kvalitu dávají naši nákupčí hlavu na špalek. Když Edam, tak holandský, když Emmentaler, tak ze Švýcarska. Parma, Crudo a Bresaola jsou italské a chorizo samozřejmě jen španělské. V nabídce je ale i pár cenově dostupnějších výrobků,“ představuje službu komerční ředitel Rohlík Group Olin Novák. Sortiment Rohlík Delikates se stále rozrůstá, nyní už se vyšplhal na 31 druhů uzenin a 14 druhů sýrů.

Soutěž o 3 x 3 poukazy na nákup na Rohlíku v hodnotě 500 Kč

Protože dobrých zpráv není nikdy dost, máme pro vás ještě jednu. Ve spolupráci s Rohlíkem jsme pro Prahu a regiony Čech (tedy lokality, kam dováží Rohlík Delikatesy) připravili silvestrovskou soutěž, která bude od 30. 12. probíhat na našem Facebooku. A jak bude probíhat? Stačí, když nám do komentářů pod soutěžní příspěvek nahrajete fotku svého silvestrovského (či svátečního) pohoštění a napíšete, co byste z Rohlík Delikates rádi ochutnali. 4. 1. 2021 pak budou vylosovány 3 vítězné příspěvky a jejich autoři obdrží 3 poukazy v hodnotě 500 Kč na nákup. Poukazy vám pak bude Rohlík nahrávat do vašeho účtu postupně po dobu tří měsíců, tzn. každý měsíc dostanete 1 voucher v hodnotě 500 Kč na Rohlík Delikatesy. Soutěž se řídí následujícími Podmínkami akcePřejeme krásné oslavy konce roku a těšíme se na vaše fotky!

Obchod Apetit