0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Shopping Fever se opět blíží!

Shopping Fever se opět blíží!
sdílet:

Jaké jsou vaše tajné nákupní sny? Nakupovat se slevou módní poklady, dostávat dárky a využít nesčetně výhod? Všemi ženami milovaná Shopping Fever vám i letos během víkendu 17. - 19. dubna vaše přání splní!

Shopping Fever znovu láme rekordy!

Letos láme Shopping Fever další rekordy, a snadno tak splní vaše tajné nákupní sny. Jak to? Účastní se jí přes 2000 OBCHODŮ, které vám po celé ČR nabízejí 200 NABÍDEK SNŮ.

Jak na to?

Vám přitom stačí udělat jen následující - vystřihnout z dubnového čísla ELLE, Marie Claire nebo InStyle příslušné kupony a v obchodech označených logem Shopping Fever si vybrat to, co přesně chcete, po čem neodbytně toužíte a co prostě nutně potřebujete. Pak u pokladny předložíte kupon a je to!

Další vychytávky a výhody

Nákup vám ve vybraných obchodech zabalí do BÁJEČNÉ TAŠKY, letos dokonce ve třech různých provedeních.

Nechejte se rozmazlovat

Kromě neuvěřitelných slev využijte EXKLUZIVNÍ SERVISY, které jsou pro vás připraveny v CENTRU CHODOV, OC NOVÝ SMÍCHOV A PALLADIUM v Praze.

Těšte se například na zcela novou službu MINI Drive, která vás i vaše plné tašky odveze na vámi určené místo. Tuto službu lze registrovat v aplikaci SHOPPING FEVER pro iOS a Android.

Užijte si tak svůj dokonalý víkend se SHOPPING FEVER!

LOGO_SF_DATUM

Autor: MojmirS

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu
  • Tipy a triky

Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu

Možná si ráno rádi přispíte, možná máte začátek svého dne rozpočítaný na vteřiny. Snídani ale odbýt nemusíte. I ve spěchu můžete dobře a plnohodnotně jíst, stačí se předem připravit. Lahodné smoothie, křupavé sendviče, báječné...

Obchod Apetit